Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek jó választás ez a...

Szerintetek jó választás ez a kabát?

Figyelt kérdés

Mirrorban néztem ilyen kabátot, tetszik de nem tudom hogy jó választás lenne-e ki lehet e használni vagy inkább vegyek egy szövetkabátot?


Amit néztem:

[link]


Vagy a szövetkabát:

[link]


Azért a bolfrol van a link mert több a kép és a modellen is hasonlóan áll mint rajtam.



2020. dec. 28. 08:10
A kérdező szavazást indított:
Átmeneti kabát
Szövet kabát
23 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%
Nekem egyik sem tetszik. Viszont most jön még csak a hideg, úgyhogy a duplagombosat venném, ha csak ez a két lehetőség van.
2020. dec. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
69%
Mindketto szovet es csak annyi a kulonbseg hogy a masodik dupla gombsoros. Nem ertem a kerdest.
2020. dec. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
71%
Ez nagyon szexi !
2020. dec. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
13%
elég volt elolvasnom az első szót, hogy megállapítsam, hogy nem jó választás... nagyon nem tetszik egyik sem :/ a színe és a minősége miatt
2020. dec. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%
Nekem tetszik mindkettő. De ezek tényleg átmeneti kabátnak jók. Nem télikabátok.
2020. dec. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
A minőséggel nincs gond elég jó az anyaga, nem innen rendelném csak a bolt weboldalán nincsenek fent a kabátok. Csak tényleg azt nemtudom hogy az első fajtát ki tudnám e használni vagy maradjak a szokásosnál ami a második fajta.
2020. dec. 28. 09:43
 7/13 anonim ***** válasza:
78%

Az első fajtát ugyanarra tudnád használni, mint a másodikat.

Szerintem csak az a kérdés, hogy neked melyik tetszik jobban.

2020. dec. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
43%
Nekem is az jutott az eszembe, hogy szexi! Nagyon jó! Inkább a 2-t tudod jobban kihasználni szerintem!
2020. dec. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
egyaltalan mem tetszenek nekem se, olyan gagyi hatasuk van, meg amugy se. es az biztos, hogy ezekben szetfagynal telen. ibkabb egy rendes vastag teli kabatot vegyel mostanra.
2020. dec. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A két kabát ugyan az, ugyan az a funkciója, csak az egyik dupla soros gombos a másik nem.

Szóval én sem értem konkrétan a kérdést, azt vedd, amelyik jobban tetszik.

2020. dec. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!