Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire jó választás télre...

Mennyire jó választás télre egy parka kabát?

Figyelt kérdés
Nagyon megtetszett de nem tudom hogy mennyire tartana melegen. Januárban igen csak hidegek voltak, vajon hasonló időjárási körülmények között hogyan szerepelne?
2017. febr. 12. 16:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Gondolom te arra a tipikus pamut szovetes, esetleg nagyon vekony szintetikus toltessel rendelkezu divatcuccokra gondolsz amit kapni az uzletekben. -10 alatt befagy a puncid bennuk. Pl. North Face Immaculator Parka mar eleg -30 fokig. (Ez inkabb csak a neveben Parka)
2017. febr. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

az eredeti parkákban van kicipzározható vastag bélés.

egy olyan teljesen jó téli kabát,elég alá egy pulóver.

2017. febr. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem decathlonos parkam van. igazából ez egy technikai kabát, csak parka kinézetű. 45 ezer volt, de megérte az árát. de ha ilyen bershkas, new yorkeres parkakra gondolsz egyáltalán nem ! tavaly vettem egyet 22 ezerért a new yorkerben, egy telet sem bírt ki, szét jött a cipzár rajta, a bélése kikopott
2017. febr. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha bundás belül akkor oké ha nem akkor csak átmeneti.
2017. febr. 13. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!