Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tudom, hogy nem ilyen egyszerű...

Tudom, hogy nem ilyen egyszerű a dolog, de ha pusztán ezen öltözet alapján kellene megítélnetek azt, hogy az illető férfi melyik vagyoni (alsó, közép, felső stb.) osztályba tartozik, akkor mire tippelnétek?

Figyelt kérdés

- Olymp Ing: 20 000 Ft

- Digel Mellény: 40 000 Ft

- Digel Zakó: 50 000 Ft

- Pierre Cardin farmernadrág: 30 000 Ft

- Bugatti Cipő: 30 000 Ft

- Tissot Pr 100 karóra: 100 000 Ft



2020. dec. 28. 21:10
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
A kérdésben szereplő férfi 26 éves.
2020. dec. 29. 15:45
 12/29 anonim ***** válasza:

Most te vagy a srác, vagy egész randi alatt a címkéket olvasgattad hogy megtudd mennyi aranyat tudsz ásni?

Én arra tippelnék ez alapján hogy bármi lehet. Ugyanis van aki gazdag de nem flancol, és létezik ennek az ellenkezője is. És van amikor a valós anyagi helyzetet mutatja ha összeadod a ruhadarabok árát de ez ritka. És...még ott vannak a kölcsön ruhák is...ahogy a kölcsön verda is.

2020. dec. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
15:55-nek: Kocsi nincs, ingatlan: egy 200 nm-es társasházi lakás a bp-i agglomerációban. Saját ruhák, nem kölcsön.
2020. dec. 29. 16:11
 14/29 anonim ***** válasza:
4-es-7-es vagyok. 23/F
2020. dec. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
2020. dec. 29. 16:33
 16/29 anonim ***** válasza:
100%

Én ezek alapján nem tudnék semmit mondani. Nekem ugyanolyan egy Tescós ing, mint egy drágább, egy H&M-es farmer, mint egy márkás. A cipő is lehetne felőlem CCC-s is. Nem ismerném fel, hogy ezek viszonylag drágább cuccok.

Így, hogy tudom az árukat, alsó-középosztályt mondanék. Fontos neki, hogy márkás, drágább cuccokat hordjon, de annyira nem gazdag, hogy a legnagyobb "a hülye is ismeri" márkáktól vásároljon.

24N

2020. dec. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%

16-os. Nincs olyan, hogy hülye is felismeri. Ha nincs logó, csak a nagyon jártasak vagy szakemberek ismerik fel.

Vagy te felismersz logó nélkül egy Yves Sain Laurentet vagy egy Pradat valakin egy kávézóba márkajelzés nélkül? Na azt megnézem.

2020. dec. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

Nem ismerek fel, de engem nem is érdekelnek az ilyenek. Viszont aki drága cuccokat vesz, és erről kérdést is ír ki, az nyilván azért teszi, hogy dicsekedjen. Márpedig azzal jobban lehet dicsekedni, hogy van egy Chanel cuccom, mint hogy van egy Digel cuccom (amit mindig egy elírt Diesel-nek akarok olvasni). Tehát a kérdés szempontjából (mit gondolok, melyik osztályba tartozik aki ilyet hord), rohadtul mindegy, hogy én felismerem-e. Az a releváns, hogy tudom, hogy nem a legdominánsabb márkáktól van, pedig egyértelműen feltűnősködésre akarják használni. Ebből az a következtetésem, hogy az igazán közismert farokméregető márkákra nincs pénze az illetőnek.

Ez persze csak feltétlezés, lehet nem így van, de én ezt gondolnám, és ez volt a kérdés.

2020. dec. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
És még valami: Nem is azt írtam, hogy a hülye is felismeri, hanem, hogy a hülye is ismeri. Azért baromira nem mindegy. Nem ismerek fel egy YSL-t, de tudom, hogy az a márka már valami, nem szarral gurigázik aki olyat hord. A márkákat, amiket a kérdező felsorolt, viszont nem is ismerem még névről sem.
2020. dec. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:

Hát ami azt illeti van 2 db 3 részes (öltönynadrág, mellény, zakó) varratott öltöny is, amelyek 250-250 ezret érnek, illetve hozzájuk lett varratva 3 db ing 30-30 ezer ft értékben, illetve van egy Conhpol bőrcipő 70 ezerért.


Kb. 100 db. egyenként legalább 10-15 ezer forintos ing van a ruhatárban. Leginkább Casa moda és Eterna márkák.

2020. dec. 30. 17:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!