Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek mi a legjobb...

Szerintetek mi a legjobb férfi öltözet?

Figyelt kérdés
Kapucinus pulcsi és ki cipzarozott dzseki és ki huzott kapucni stílusról mit gondoltok?
2020. okt. 1. 17:55
 1/8 Ifj. Paprikás Csirke ***** válasza:
66%
Igazi tróger viseletnek hangzik, szerintem bármely gettórapper videoklipben jól mutatna.
2020. okt. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor te mit tartasz a leg férfiassabb legjobb öltözetnek?
2020. okt. 1. 19:34
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem az a kapucnis annyira nem jön be. Tinis. Persze attól függ hány éves vagy?
2020. okt. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
18
2020. okt. 1. 19:43
 5/8 anonim ***** válasza:
Abban a korban pont jó szerintem.
2020. okt. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
54%
Korodbeli vagyok, nekem ez tetszik a legjobban
2020. okt. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Mi az hogy legjobb? Nincs olyan hogy legjobb. Kinek milyen stílusa van. Nekem a kedvenc évszakom az ősz. Ilyenkor felveszek egy fekete csőgatyát, egy fekete cipőt egy motoros bőrdzsekivel. Ez biztos van akinek mem tetszik de ez az én stílusom. De ugyanúgy tetszik több stílus is csak nem viselem mert nem érezném jól magam benne
2020. okt. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Milyen alkalomra?


Hétköznapra valami ilyesmi nyakkendő és sapka nélkül:

[link]

Nem vagy sem túl, sem alulöltözve sehova.

Vagy valami kontrasztosabb nadrággal vagy barna dzsekivel, hogy ne legyen olyan egyhangú:

[link]

Vagy:

[link]

[link]


Ami a kapucnis pulcsis stílus nekem azt a benyomást kelti, hogy az illető leszarom napot tart, vagy elfogyott a csipsz és ahogy kimászott a tévé elől, úgy ugrott le a boltba.

2020. okt. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!