Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a fontosabb nektek, hogy...

Mi a fontosabb nektek, hogy eredeti márkás, vagy, hogy jól kinéző darabok legyenek, amiket felvesztek?

Figyelt kérdés

Itt nem arra értem, hogy egy kamu Boss vagy kamu Nike vs eredeti.

Arra gondolok, hogy van mondjuk egy origi Adidas, Puma, Dior, stb. Ami jól néz ki, "nagy márka" a piacon, vagy van egy Noname termék, esetleg kissebb márka, ami nem olyan ismert vagy menő, de mégis szebbnek és trendibbnek tűnik. Mit vesztek meg inkább? Az ismert trendi márkákat vagy azt ami lehet nem olyan menő, de jobban tetszik?


2020. dec. 29. 10:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
en foleg fast fashion boltokbol oltozkodom, azt nezem, hogy jo legyen a minosege ES emellett meg jol is nezzen ki. abszolut nem erdekelene a marka, azt vennem, ami jobban tetszik, HA mellette meg a minosge is jo. nem fogok olyan dolgokat megvenni, amik tetsznek, de gagyik, de csak azert se veszek meg egy bena felsot, mert epp ra van irva, hogy nike.
2020. dec. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Változó, van, amiből szeretem a jobb minőségűt, drágábbat/márkásat, jobb anyagból készült cuccot, pl. cipő, kabát, farmer, táska, de van, amiből inkább olcsóbbat veszek, főleg, ha kifejezetten ilyen "divatdarabot" akarok kipróbálni és nem egy hosszú idejű darabot szerzek be. Amikről tudom, hogy minden évben egész évben hordom, azokért kiadom a több pénzt, mert inkább legyen jobb minőségű - márkától függetlenül, minthogy havonta kelljen új-meg új pólókat vennem, mert megcsavarodik vagy kilyukad.
2020. dec. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem az a fontos egy ruhadarabban, hogy praktikus legyen, kényelmes és esztétikailag is tetsszen, passzoljon a stílusomhoz. Nem érdekel a márka, sose érdekelt, azt veszem meg, ami jobban tetszik. Fast fashion márkák közül szinte nincs is semmilyen cuccom, általában ezek amúgy se tetszenek. Soha nem érdekelt, hogy mi a menő, de igazából engem az egész mainstream populáris kultúra úgy ahogy van nem érdekel. Viszont túracuccoknál és cipőknél például azért a márkát is nézem valamilyen szinten, de azt se azért, mert menő, hanem a megbízhatósága miatt. Úgy érzem valamit nagyon jól csinálok, hogy ennyire leszarom mi a trendi, egy csomó felesleges nyomástól megszakadítom magam.
2020. dec. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!