Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Most vettem egy dr. Martens...

Most vettem egy dr. Martens acélbetétes bakancsot. 38as a lábam és 38-asat vettem. Pár órája rajtam van és ebben járkálok sehol nem tör, se elől se a sarkamat egyedül a lábfejem közepét ahol be van varrva a nyele. Fog tágulni?

Figyelt kérdés
A kérdés hogy fog-e ott tágulni, vagy feleslegesen várok rá és inkább cseréljem egy 39-es re?

2020. dec. 30. 17:11
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Ilyen kis lábú pasik, milyen magas lehetsz...?
2020. dec. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Lány vagyok
2020. dec. 30. 17:28
 3/7 anonim ***** válasza:
97%

Fog tágulni, először nekem is nagyon nyomott ott.

Én is lány vagyok :O

2020. dec. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
96%
Kicsit lazíts a fűzőn. De nekem is tágult :) mondjuk nekem Rangers volt.
2020. dec. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
94%
Tágulni fog.
2021. jan. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Globális a felmelegedés...
2021. jan. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 HoneyBunny ***** válasza:
Szio! Latom regi a kerdes, de ha ezt latod erdekelne, hogy vegul engedett ott neked? Pont ugyanez a bajom egy Pascal modellel, de nekem teljesen kifuzve is belevag a labfejembe. Egyet mar visszakuldtem, a masiknal viszont elfelejtettem es kifutottam az idobol, szoval rajtam maradt es hirdetem, hogy elado. Nem nagyon viszik es erdekelne mennyire lehetseges az, hogy vegul eleget enged ott felul, mert akkor megtartanam.
2022. jún. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!