Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruhában menjek egy...

Milyen ruhában menjek egy polgári esküvőre???

Figyelt kérdés
Nagyon hirtelen jött a meghívás, január közepén lesz az esküvő. Rájöttem, hogy semmi olyan ruhám nincs, ami megfelelő lenne az alkalomra, nem vagyok az a szoknyás típus, összesen 2 van, de azok feketék, amiben ugyebár nem illik menni egy esküvőre. Fogalmam sincs, mi legyen. A covid miatt nem szívesen mennék el ruhát venni (a felpróbálás miatt), és rendelni sem szeretek úgy, hogy nem látom magamon. Valami ötlet??? Blézer nagyon béna? :-/

2020. dec. 31. 16:01
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Én a saját polgári esküvőmre is egy csinosabb nyáriruhában mentem. Vegyél fel valami csinosat, a fekete szoknya is jó egy világos felsővel, de a blézer is jó legyen. Simán csak legyél csinos, nem kell túlgondolni.
2020. dec. 31. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Itt a menyasszony rendes fehér esküvői ruhában lesz és a családja is eléggé kiöltözik, ezért is vagyok gondban, hogy mit vegyek fel, nem akarok alulöltözött lenni :-/ de Köszönöm a válaszod, lehet az lesz végül, mást úgyse nagyon tudok szerintem tenni
2020. dec. 31. 16:55
 3/5 anonim ***** válasza:
87%
Miért nem jó egy sötétkék nadrág-blézer?
2020. dec. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem is sötét nadrág valami színben azonos magassarkú csini blúz kombóval. Se alul se túl nem lennél öltözve főleg télen
2020. dec. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
87%

A) Nadrág, blúz, blézer kombináció.

B) Hosszú alkalmi overál.

C) Fekete szoknya világos (akár mintás) blúzzal.


Alkalmi cipő, csinos ékszer, egy kis smink és frizura. Esetleg egy alkalmi kistáska.

2020. dec. 31. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!