Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mindegy milye magassarkút...

Mindegy milye magassarkút veszek, nagy eséllyel ki fogok lépni belőle?

Figyelt kérdés

10-20 ezer körülit néznék. Nem tudom pontosan ezt a tamarist néztem ki. Valakinek van vele tapasztalata? Vagy milyet érdemes venni?



[link]



2021. jan. 2. 19:09
 1/4 anonim ***** válasza:
86%
Vegyél olyat, amin van egy kis pánt keresztbe, abból 100% hogy nem lépsz ki.
2021. jan. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nemfeltétlenül.

Nagyon sokáig hordtam tűsarkú cipőket, csak direkt bújtam ki belőle

2021. jan. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem van egy hasonló fazonú Tamarisom, az anyaga ugyanez, csak a sarka alacsonyabb meg talán kicsit hegyesebb az orra (de nem az a klasszikus hegyes).

Épp ellenkezőleg, baromi szűk cipő, gyakorlatilag nem is tudom hordani 2-3 óránál tovább, mert széltében nagyon szorítja a lábfejem. Pedig egyáltalán nem extrém széles, inkább normál, de volt már olyan is, hogy keskeny volt valamelyik cipőbe. Szóval ha neked extra vékonyka lábad van, kifejezetten ajánlom.

2021. jan. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Miért lépnél ki belőle? Vagy ez nem kérdés volt az elején, hanem kijelentés, tapasztalat? Nekem mindenesetre nem szokott ilyen problémám lenni. Biztos, hogy megfelelő méretű cipőket hordasz?
2021. jan. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!