Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek is túlzás egy...

Szerintetek is túlzás egy sima hétköznapra magassarkú bokacsizma, vastagabb harisnyával, meleg ruhával(egybeszoknya)?

Figyelt kérdés

Megkaptam, hogy ez csak nagyzolás és feltűnést akarok.

Pedig csak szeretek így öltözködni, nem mindig nadrágot felvenni, de ezek szerint nem mindenki gondolja így. Bár nem is értem miért foglalkozok más véleményével, csak egy picit elbizonytalanodtam.



2020. dec. 28. 13:22
A kérdező szavazást indított:
Túlzás
Nem túlzás
39 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A kötött egyberuha nagyon csini és praktikus. Ha a magassarkú csizma neked kényelmes és tudsz benne járni teljesen rendben van.
2020. dec. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
10bol 8 not igy latok egy atlag szerdan, nem tudom, mitol lenne ez tulzas...
2020. dec. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
De miért kell foglalkozni azzal, hogy mit mondanak mások? Fasz közük van hozzá? Ez úgy fel tud idegesíteni. Kéretlenül okoskodnak az irigy senkiházik, közben senki nem kíváncsi a véleményükre.
2020. dec. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
Kb minden áldott nap így mentem az egyetemre tavaly. Szóval nem, nem túlzás. (Kivéve ha valahol nagyon vidéken élsz, ahol nincs tisztességes járda, és csak vacogsz meg botladozol a szerelésedben.)
2020. dec. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyáltalán nem nagyzolás, Én is sokszor hordok csinosabb ruhákat a hétköznapokba is, illetve magassarkút is. Akinek nem tetszik, ne nézze ameddig te sem szólsz be neki, hogy mit vegyen fel addig ő se tegye veled szemben. Ha mégis megteszi engedd el, járj úgy ahogy neked jó.
2020. dec. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! 😊
2020. dec. 28. 20:07
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz egyáltalán, én is gyakran vagyok hasonló összeállításban hétköznapokon... Én nadrágban nem szeretek lenni, de nem hinném, h ez ciki lenne, max azok gondolják ezt, akik annyira egoisták, h csak a saját "igazukat" tekintik járható útnak, vagy pedig irígykednek, h te mersz ilyen öltözetben járni, ők meg nem. Viccen kívül nekem egyszer volt ilyen, h azért maceráltak a harisnya miatt, mert irígykedtek, h így "ki merem tenni" a lábaimat... :D
2021. okt. 22. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!