Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ez a kabát szép...

Szerintetek ez a kabát szép és megéri meg venni?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon tetszik az anyaga. Lányok ti mit szólnátok ha egy fiút meglátnátok ilyenben?


[link]



2021. jan. 3. 13:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%
Én nekem annyira nem tetszik, olyan mint egy űrhajós. De amúgy igazából attól függ milyen a stílusod mert van akinek jól áll.
2021. jan. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
75%
Borzalmas
2021. jan. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
82%
Elég ízléstelen.
2021. jan. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

2-3-as kommentelő: Attól, hogy nektek nem tetszik még nem ízléstelen vagy borzalmas. Attól, hogy nem a stílusotok még nem az...


Ti meg lehet szakadt ízléstelen kabátokat és csőgatyát vagy szakadtat vesztek fel ami én szerintem borzalmas. Tehát ne írjátok olyat ami nem igaz..

2021. jan. 3. 16:37
 5/17 anonim ***** válasza:
Ha passzol a stílusodhoz és az összképbe, szerintem vagány.
2021. jan. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat, amiért azt mertem válaszolni, hogy az én női szememmel ízléstelen, ahogy minden más, aminek az anyaga egy napellenző fóliára hasonlít. Egyáltalán nem tetszeni egy pasin. De ha nem tudod elviselni, hogy másoknak más az ízlése, más a véleménye, akkor ne kérdezz. Nem értem erre miért kellett kiakadnod... :)
2021. jan. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
76%
Uh, nekem nagyon tetszik! Különleges. Viszont véleményt kértél, így fogadd el a negatívat is.
2021. jan. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

6-os kommentelő: Nem akadtam ki és elfogadom a véleményedet. De szerintem a borzalmas és az ízléstelen szavak helyett lehetne olyat használni amivel nem bántjuk meg a másikat. :)

Pl: Nem tetszik, nem jön be.

2021. jan. 3. 17:54
 9/17 anonim ***** válasza:
60%
Én fiú vagyok, nem annyira jó d3 rossz sem. Te dolgod mit hordasz azt válaszd amelyik neked tetszik!:)
2021. jan. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
61%
LÉGYSZI NE ADJ ILYEN SZEMPONTBÓL MÁSOK VÉLEMÉNYÉRE, HA NEKED TETSZIK VEDD MEG ÚGYIS TE FOGOD HORDANI ÉS AZ A LÉNYEG, HOGY TE JÓL ÉRZED BENNE MAGAD. (bocsi a caps lockért de így kifejezőbb a mondani valóm😅)
2021. jan. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!