Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ciki / gáz, ha DIREKT felemás...

Ciki / gáz, ha DIREKT felemás zokniban járok?

Figyelt kérdés
Szeretek felemás (gumicukros, sushis, bohém meg miegyéb mintás) zokniban járni, mondhatni már a stílusomhoz tartozik. Félreértés ne essék, ezen nem szeretnék változtatni, csak érdekel, mások hogyan látják.

2017. aug. 5. 17:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Fiú vagy lány vagy és hány éves? Szerintem ezektől is függ

Amúgy fiatalokon aranyos és stílusos tud lenni szerintem 😄

2017. aug. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%
Senki nem fogja tudni, hogy direkt veszel felemásat, amíg nem mondod.
2017. aug. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
15 éves és lány vagyok.
2017. aug. 5. 19:39
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is mindig így hordom, Harry Potter 4. könyv óta. Csak valamennyire illik össze. Pl. veszek 3 párt, mindegyik csíkos, de van egy lila, egy pink meg egy sárga pár, és azokat váltogatom.

30/N

2017. aug. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat


#4, többek között az is inspirált :D

2017. aug. 5. 21:00
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem vicces és aranyos. Márti és Regi egyszer együtt kaptak karácsonyra két pár zoknit, és nem tudták eldönteni, melyik legyen kié, úgyhogy mind a kettő megkapta a felét. Ők amúgy nem testvérek, csak nagyon jó barátnők.
2017. aug. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

köszi, #6 c:

ez egyébként nagyon aranyos történet volt c:

2017. aug. 5. 21:34
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem ciki, legfeljebb aki nem lát rendszeresen téged, azt fogja gondolni, hogy nem figyeltél oda, mit veszel fel.


Pl. volt egy kollégám, akit kizárólag piros ingben lehetett látni, de tényleg mindennap. Mivel jóban voltunk, megkérdeztem tőle, hogy milyen gyakran mossa, mivel soha nem volt büdös, hiába jött mindennap ugyanabban az ingben. Erre közölte, hogy TIZENNÉGY egyforma piros inget vett, és azokat váltogatja :D Szóval miért ne lehetne akár direkt felemás zokniban járni, mindenkinek megvan a maga hóbortja.

2017. aug. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan hordj felemás zoknit.
2017. aug. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2017. aug. 6. 18:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!