Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, ha tetszik nektek egy...

Lányok, ha tetszik nektek egy ruha/cipő de már oszt.társnak, barátnőnek stb van ugyanolyan akkor is megveszitek?

Figyelt kérdés

2021. jan. 5. 22:22
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Igen
2021. jan. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2021. jan. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%
Én ha látom hogy van egy barátomnak egy ugyanolyan kabát akkor sem veszem meg ha tetszik 16f
2021. jan. 6. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%

nem

talán ha valami egyszerűbb darabról lenne szó, akkor megvenném.. pl egy jó minőségű fekete farmer

de ha valami feltűnő, jellegzetesebb dologról akkor nem

mivel nem vásárolok fast fashionben így ez a dolog nem fenyeget

2021. jan. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%
Nem. Utálom amikor szembejövök magammal.
2021. jan. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igazabol egy tornaciporol van szo, valogatos vagyok cipok teren es vegre talaltam olyat ami tetszik es megvennem (nem tulzok, masfel eve keresek cipot ami tetszene de csak most talaltam) viszont egy osztalytarsamnak van ugyanolyan, ezert elbizonytalanodtam.
2021. jan. 6. 11:43
 7/8 Metionin ***** válasza:
100%
Simán bár tinikoromban sem úgy öltözködtem mint az osztálytársaim, akkoriban nagyon szenvedtem az aktuális divattól mert helyben csak kínai volt de ott meg mindig csak egyféle cuccot lehetett kapni :D Míg a többiek követték ezt és a nagyobb városokba jártak soppingolni a szüleikkel, nekem maradt a legegyszerűbb fekete felső meg farmer, tornacsukával. Ha találtam volna megfelelő ruhát ami végre tetszik is és nem is esik le rólam, akkor megvettem volna akkor is ha valakinek van olyanja a környezetemben.
2021. jan. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én simán megveszem, ha valami nem túl különleges darab, pl egy fehér póló vagy egy fekete magassarkú az a ruha. Ugyanakkor, ha valami mintás felsőről vagy különlegesebb pulcsiról van szó, akkor megdícsérem, és próbálom beszerezni más színben. Ha nincs/rosszul áll rajtam a másik szín, akkor lehet megveszem abban, amiben neki van, és próbálok nem ugyanolyan szettet összeállítani, mint amilyet ő csinálna.
2021. jan. 9. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!