Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » SOS! Letörött a magassarkúm...

SOS! Letörött a magassarkúm sarka, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Kitörött az egyik cipőm sarka. Most épp az irodában ülök, de nincs nálam másik cipő, és még hátra van az egész nap.


Tök gáz szerintem, és nem tudok rá hirtelen megoldást! Járt már így valaki? Segítsetek! :'(


25/L



2021. jan. 7. 08:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát, peched van, mert igen hideg van.

Milyen magassarkú?

Napközben bent elvagy cipő nélkül.

Mivel mentél dolgozni? Ha autóval, akkor valahogy hazajutsz. Ha nem, akkor vagy kérj meg valakit, hogy vigyen neked egy másik cipőt vagy taxi hazafele.

Hogy sikerült letörni?

2021. jan. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Alkalmibb tűsarkú.


Nem a hazameneteltől félek, autóval jöttem, és ki tudok osonni észrevétlenül is hazafelé.

A problémám azzal van, hogy mi lesz akkor, ha nap közben kell kimennem az irodából...

Megbotlottam és oldalra kitört.

2021. jan. 7. 08:46
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom milyen helyen dolgozol, de szerintem full belefér, hogy zokniban mutatkozol, főleg ha elmondod a storyt is. Nálunk az irodában láttam már ilyet mástól is :-) messze parkolsz?
2021. jan. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Megkérsz egy kollégát,hogy ugorjon már le és vegyen egy xx méretű papucsot,hazatelefonálsz,hogy vigyenek be,kölcsönkérsz egy kolléganőtől, esetleg váltócipő,papucs,ami a legtöbb irodai dolgozónál szokott lenni,hogy ne egész nap téli cipőben legyenek az irodában. Legyél már kicsit kreatív!
2021. jan. 7. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%
Törd le a másik sarkát is 🙃
2021. jan. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen esetben a legjobb megoldás venni, vetetni valakivel egy másik cipőt. Én is jártam már így. Elszakadt a szandálom pántja, a közeli kínaiban meg vettem egy olcsó, normális kinézetű papucsot.
2021. jan. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nincs bent nálad egy papucs?

Szerintem is kérj meg egy kollégát, hogy vegyen neked valami egyszerű kis cipőt.

Vagy megkérsz egy rokont, hogy vigye be neked az egyik cipődet.

2021. jan. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, ez most nem fog segíteni, de azért javaslom a későbbiekben pár váltócipő beszerzését... Nekem a munkahelyi asztalom alatt több cipő is van.


Sajnos törött sarkat csak úgy nem lehet megjavítani, cipész kell hozzá...

2021. jan. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
89%
Ha pillanatragasztóval megragasztod, és utána óvatosan lépkedsz benne (súlyodat a lábfej elejére helyezve), akkor a mai napod meg van mentve. De végleges megoldáshoz tényleg cipész kell.
2021. jan. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!