Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy lehetne elfogadtatni a...

Hogy lehetne elfogadtatni a barátnőmmel és a barátnőm családjával, hogy én a super skinny farmernadrágokat szeretem?

Figyelt kérdés
Barátnőm mindig helyteleníti, hogy ilyeneket hordok. Karácsonykor elvitt a szüleinek és a tesóinak bemutatni, az apja azt mondta, hogy most lát először testközelből zsebes harisnyát, jól megnézi magának. Mosolygott, de közben helytelenítően csóválta a fejét. A barátnőm öccsei nagy, bő, zsákszerű, lötyögős farmerben voltak, olyanban, amilyenbe kétszer is belefértek volna. Én meg azt a nadrágot találom röhejesnek. Ők meg az enyémen nevettek, holott az enyém legalább divatos. A fiatalabbik ugyan mondta, hogy egyszer kipróbálná, milyen érzés, ha feszül a lábszárán a nadrág, de az idősebb lebeszélte róla.

2021. jan. 7. 10:49
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
72%
Vigyél nekik krumplit.
2021. jan. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
97%

Lehet, egyszerűbb keresni olyan barátnőt, akinek a családja alapból elfogadja... :-D

Bocs, de nagyon gyerekes probléma!

2021. jan. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim válasza:
65%
Akkor most tájékoztatlak, hogy a super skinny farmer sem divatos férfiaknak. Ugyan úgy ahogy a túl bő sem.
2021. jan. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
28%

Á, ez már megint valamelyik önigazolást kereső zsebesharisnya hívő.

Qrva röhejesen néztek ki benne. Kedvencem így télen a nagykabátos verzió, egy nagy gömb, alulról beszúrva 2 fogpiszkáló. Lent bokavillantással súlyosbítva.

A divat mindig más. Utólag szinte mindegyiken nevetünk. Nagyon kevés van, amelyeken már akkor is nevetnek a kortársak, amikor éppen divatban van. Ez ilyen.

2021. jan. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:
Az én esetemben nincs felül nagy gömb, mert nem vagyok kövér, és a nagykabátom sem olyan, mint egy pufidzseki. Alul sem két fogpiszkáló látszik, mert szerencsére genetikusan erős, telt, férfias lábaim vannak, nem satnya ropik. Szóval az említett aránytalanság az én esetemben nem áll fenn.
2021. jan. 7. 22:00
 6/40 anonim ***** válasza:
22%
Akkor meg öltözz már férfiasan és ne olyan gatyákba bújj, mint a nők.
2021. jan. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
22%
Akkor meg töltött hurka.... 🤣🤣🤣
2021. jan. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
92%

Hozd fel apucinak a férfi acélbetétes bakancsot viselő kislányokat!

Még képpel is alátámaszthatod.

Arra mit lép..?

Meg a most divatos bőszárü fiú gatyákat viselő lánykákat.

Gondolom a csajok is azért vesznek fel mindenfélét hogy ne legyen unalmas az öltözetük. A pasiknál ez miért akkora baj ha valaki nem akar "egyenruhában" lenni??

Kérdezd már meg apucitól!

Mellesleg aki azt írja hogy úgy néznek ki skinny gatyába a fiúk mint a csirkék, akkor ez a lányokra is igaz mert náluk is jelen van a nagykabát vékonyláb és skinny kombó...

2021. jan. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
60%

6!

A nők meg öltözzenek nőiesen és ne bő szárú férfi gatyákba!

Igaz?

Vagy nekik szabad azt felvenni ami nekik tetszik , de egy férfi meg szigorúan csak mások kedvébe járva öltözzön?

2021. jan. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
19%

9-es

Hülyén is néznek ki a nők az ilyen Momjeansekben, meg nyakig felhúzott zsákokban. Mondtam én mást?

2021. jan. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!