Tudor óramárka?

Figyelt kérdés
Ha tegyük fel ilyet látsz valakin, akkor felismered, hogy az egy Rolex Submariner koppintás volt eredetileg, mint a márka fiók brandje, és így is 4-5 ezer dollárba kerül?

2021. jan. 12. 21:45
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Van, aki igen, legtöbben nem. Ennek a kérdésnek szerintem így 0 értelme van. Vagy mi a célod vele?
2021. jan. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hogy mennyire ismert márka úgy általában.
2021. jan. 12. 23:06
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Akik értenek az órákhoz az tudja hogy a szegény ember rolexe a többség meg nem ismeri.
2021. jan. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
Gazdag embert láttam már q&q órával viszont egy szegényt sem láttam Tag Heuerrel a karján de lehet én élek párhuzamos univerzumban
2021. jan. 13. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Vagyis bocsi,Tudorral,kicsit későn van már:D
2021. jan. 13. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%

Aki ért az órákhoz az tudja, ismeri, elismeri. SENKI MÁS nem.

ÉN, a Rolex órákat is túlárazottnak tartom. Annyi pénzért inkább más, pl.: Omega, Breitling,...

2021. jan. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Submariner koppintás... Tipikus olyan ember véleménye, aki sík hülye az órákhoz :D.


Csak mert van hasonlóság? Tudod miért? Mert a búváróra az egy design. És van majdnem az összes szájbatekert gyártónak búvárórája. Egyik ilyen, másik olyan, de lényegében egy alap dizájnra épülnek.Ettől még nem lesz "koppintás".

Mint ha azt mondanád, hogy a 7-es Audi lekoppintotta a Mercedes CLS-t, merthát mindkettő egy 4 ajtós kupé. Aztán semmi közük egymáshoz, csak hasonló a design. Mert egy 4 ajtós kupét máshogy nagyon nem tudsz megrajzolni.


Ugyan ez a búváróra. Ha nagyon belenyúlsz, akkor az meg nem lesz búváróra. Van egy adott dizájn, a szokásos stíluselemekkel. Fel lehet sorolni az összes nagy neves (széria) svájci gyártót, mindegyiknek van olyan modellje, amiről a Submariner fog beugrani.

De akkor adott a feladat. Légyszi rajzolj meg egy olyan búvárórát, amiről egyértelműen kiderül, hogy az egy búváróra, viszont teljesen más lesz mint egy Submariner. Nem fogsz tudni. Kész. Búvár óra már ki van találva.


Tudor a szegény ember Rolexe... Jajj istnem. Ne már :D.

Szegény ember... Biztos marha szegény ember, akinek egy 1,2 milliós Tudor van a kezén. Aki tud ennyiért órát venni, az tudna 3 millióért is Rolexet szerintem, na mindegy.


Nevezzük úgy a Tudornak a Black-Bay modelljeit, mint egyfajta Submariner alternatíva feleannyiért.

De én, aki tudom milyen a Submariner, leteszel elém egy Tudort, egy másodpercig se kell gondolkodnom, hogy ez most hopp hopp, egy Tudor, vagy egy Rolex?


Hozzáteszem, ennyi pénzért én sem Tudort vennék. De attól még ne degradáljuk, hogy Rolex koppintás.

Mert akkor ilyen alapon egy Omega Seamaster is Submariner koppintás. Egy Tag Heuer Aquaracer is. Egy Grand Seiko Diver is. Breitling Superocean. Egy Longines Hydroconquest.

2021. jan. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

7#


Nem is írok mert jobban én sem tudtam volna reagálni!

Pacsi!!


Tudor rajongó

2023. jan. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 hun_74 ***** válasza:
A Tudor, ár/érték arányban, remek luxusmárka.
márc. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!