Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tavasszal vagy ősszel elsősorb...

Tavasszal vagy ősszel elsősorban, de a harisnya meg a magassarkú szandál hülyén néz ki?

Figyelt kérdés

2021. jan. 17. 00:21
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
39%

Igen, nekünk fiúkáknak tetszik, oly annyira hogy tegnap a linkelt képre muszáj volt vernem.

A divatdiktátorokkal meg nem kell törődni, had forrjanak a levükben.

2021. jan. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
88%
Nekem semmi bajom nincs vele pasiként, csinos és szexi! Lehet hogy a kifutóra nem kell így kimenni, de hétköznapi viseletként nyugodtan vedd fel!
2021. jan. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
88%
Nekem, pasiként, tetszik az ilyen szandi harisnyával.
2021. jan. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
88%
Ez egy női öltözködési elvárás nőkkel szemben. Pasik véleménye nem számít ebben a kérdésben. Személy szerint nekem is nagyon tetszik ez a párosítás! A harisnyát meg lehet úgy igazítani, hogy ne látszódjon a varrás.
2021. jan. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
91%
Én nő vagyok, de szerintem is szép.
2021. jan. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Az a vicces hogy senki sem tud épeszű indokot mondani arra, hogy miért nem lehetne harisnyát nyitott orrú cipőhöz vagy szandálhoz felvenni. A válasz mindig az hogy mert egy protokoll guru ezt találta ki mert szerinte hülyén néz ki.

Szerintem meg az néz ki hülyén amikor minusz 10 fokban szár nélküli zokniban félcipőben valakinek kilátszik a csupasz bokája. De ez teljesen elfogadott. Vagy vesz fel bokasálat.


Szóval szerintem ha jól érzed magad harisnyában szandállal akkor hordjad és szard le hogy ki mit mond.

2021. jan. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Szép ez a szandi, de a harisnya nélküli lábbal alkotott kontraszt emeli ki az ötletes tervezést. Vagy testszínű harisnya.
2021. ápr. 14. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen.
2022. ápr. 6. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!