Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek, ha ebből a...

Szerintetek, ha ebből a kabàtból hatalmas volt ràm az M-es, akkor be merjem vàllalni az SX-es méretet?

Figyelt kérdés

Erről lenne szó: [link]


Boltban màr csak M-es volt belőle, de az hatalmas volt ràm, de ugye ez eleve ilyen bő fazon.. Viszont abba vagy 2x belefértem volna, de az ujjait pl. nem figyeltem meg annyira, hogy mennyire hosszúak, vagy vàllban milyen... Mert az nem lenne jó, ha abban meg kicsi lenne az xs-es. :/ Mennyire tudnék alàvenni egy pulcsit,ilyesmi.. Egyébként, àtlagos testalkatom van, de nem vagyok egy nàdszàlkarcsú.

Előre is köszi!


2021. jan. 25. 18:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Akik ilyesmi fazonú kabátot vettek, azok többnyire mind megbánták. Túl meleg, nem lehet benne ülni, útban van mindenhol.
2021. jan. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

Nekem pont nagyon meleg kabàtra lenne szükségem, ezzel nincs gond, de azt hogy érted,hogy nem lehet benne ülni?

2021. jan. 25. 21:46
 3/6 A kérdező kommentje:
Ja, most olvasom, hogy emiatt, hogy útban van mindenhol.:/ hàt, nem tudom...
2021. jan. 25. 21:51
 4/6 anonim ***** válasza:

Méretenként általában 2-3 centi eltérés van. Tehát ha úgy érzed, hogy belefér 6 centi minusz, akkor hajrá.

Am nekem térd alá érõ pufikabátom van és egyáltalán nem zavar a mozgásban.

2021. jan. 26. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2021. jan. 26. 13:32
 6/6 A kérdező kommentje:
Bocsi, màrmint úgy érted, hogy akkor 6 centivel rövidebb az ujja is, meg a vàlszélessége is?
2021. jan. 26. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!