Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy működik a Killstar...

Hogy működik a Killstar rendelés 2021-től? Mindenképp adót és vámot is kell fizetni?

Figyelt kérdés

2021. febr. 1. 12:51
 1/5 anonim ***** válasza:
2021. febr. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, de inkább személyes tapasztalatokra volnék kíváncsi, van-e olyan esetleg, akinek simán átment csomagja a vámon a Brexit ellenére?
2021. febr. 1. 13:38
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogják meg az összeset, igen, előfordul, hogy nem vámolják meg.
2021. febr. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Random csapnak rá vámot. Lassabb lesz, de elvleg odaér.
2021. febr. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Fuu szerintem a ks nek egyre szarbb a minősége. Csomó hibásan kiküldött szakadt termém stb...és mar a vevő szolgálatnál sem olyan kedvesek. Ha 150 font felett rendelsz ingyen postával akkor már elvileg jön rá vám meg áfa is. Bár láttam már olyat ks-es csoportban hogy valakait nem másokat meg random össze vissza vámoltak.

Szerintem nem éri már meg annyira. Inkább néz szét fantasmagorián. Ott is van egy csomó killstar cucc. Most valentin nap miatt 14%-os kedvezmény is van.

2021. febr. 2. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!