Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez nem Lagzira való megjelenés...

Ez nem Lagzira való megjelenés? Mit gondoltok? Ciki lenne ebbe menni?

Figyelt kérdés
[link]
2010. aug. 16. 10:58
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
68%

Szia!


Szerintem nem éppen, nem tudnád a lila felsőt mondjuk egy fehérre lecserélni?

2010. aug. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
98%
hát szerintem nagyon nem megfelelő öltözet,én így max egy sétára mennék ki
2010. aug. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
98%

Igencsak. Én dolgozni járok kb így.

Talán elég lenne csak egy csinosabb, alkalmi felső vagy blúz.

2010. aug. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
80%

Ugyanaz vagy,aki tegnap azon kesergett, hogy nincs egyetlen elegánsabb ruhája sem sem neki, sem a szűkebb és tágabb rokonságának, baráti közének sem?


Nem, ez a ruha nem esküvőre való. Ebben remekül lehet iskolába vagy dolgozni járni, de nem mondható ünneplő ruhának. A lagzi pedig ugyanúgy kis betű, mint tegnap.

2010. aug. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
94%
Azzal, hogy elegánsabban öltözik fel az ember, az ifjú párt tiszteli meg. Egy elegánsabb (kényelmes) nadrág+felső illene, ha nem akarsz ruhába,szoknyába menni.
2010. aug. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
94%
Igen ez hétköznapi ruha.Más ünnepekkor mit veszel fel?pl. karácsonykor mikor vendégségbe mentek?kb olyanba menj...persze ha nem macinacisan szoktál ilyenkor öltözni.
2010. aug. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
97%
hát ez nagyon nem oda illik. Hétköznapi viseletnek jó, suliba vagy munkába,sétálni stb. de esküvőre nagyon nem illik. keress valami elegánsabbat, csak van valami csinosabb,ünneplősebb cuccod. Valami csinos felső,blúz sokkal jobb lenne
2010. aug. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
94%

Ez tökéletes hétköznapokra, de még azokra is az egyszerűbb megoldás.

Tiszteld meg az ifjú párt azzal, hogy normálisan felöltözöl. Ha nagyon nem telik új ruhára, ennél jobbat még kínaiban is találsz.

2010. aug. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Tegnap semmilyen kérdést nem tettem fel.

Egyébként nem én akarok így menni.

Hanem a barátnőm.

Vagyis én is majdnem hasonlóan megyek csak a felsőm lesz másmilyen,egy kifinomultabb blúz.

2010. aug. 16. 11:10
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindenképpen nadrágban akarsz menni akkor vegyél fel hozzá egy fehér blúzt.De nagyon szép nyári ruhákat lehet kapni olcsón és vannak köztük elegánsak is amiket fel lehet venni lagziba.
2010. aug. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!