Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit vegyek fel? Első randi...

Mit vegyek fel? Első randi (ez előtt nem is találkoztunk, tehát személyesen nem ismerjük egymást),2 napos TÚRA. Tudom h a túrázásnál az utolsó szempont a külső megjelenés, viszont azért szeretnék elsőre jó benyomást kelteni.

Figyelt kérdés
általában csinosan öltözöm ,de túrán nem tudom mi lenne jelen esetben a legalkalmasabb.
2011. júl. 7. 19:55
 1/9 anonim ***** válasza:

mindenképp zárt cipőt

vegyél fel mondjuk valami kis pamut rövidnadrágot meg pólót

és akkor nem az lesz a benyomása hogy csak a külsőségekkel vagy elfoglalva és túrázni is úgy mész mint plázázni! így tök csini lehetsz és mégis oda illő szerintem:)

2011. júl. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sportosabb felső, ami nem ilyen itthoni tornához való, hanem jól is néz ki. Mindenképpen rövid, v térdnadrág, ami lehet farmer. Cipőnek edzőcipő. Hajadat kösd fel kontyba, smink legyen szolid, v ne is használj. Rem tudtam segiteni.
2011. júl. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Színes ujjatlan hosszabb póló, farmer rövidnadrág tornacipővel. A rövidnacit szeretik a pasik... csak tényleg rövid legyen, ilyen melegben nem is gond:) Ha hidegebb lenne akkor harisnyát hozzá.


Nekem is volt hasonló esetem és ez bevált:D Kényelmes is, jól is néz ki.

2011. júl. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha most hétvégén mentek, a sminket gondold meg, 32-36 fok körül nem biztos, hogy jó ötlet. Max egy kis szájrúzs, de egyebet most nem használnék. Az öltözet pedig ahogy az előzőek írták.
2011. júl. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

ami kényelmes, de jól néz ki

leggings hosszabb pólóval, nem kell mintásnak vagy akármilyennek lennie, csak ilyen egyszerűbb ami takarja a feneked

valami olyan cipő aminek vastagabb a talpa és hosszabb a szára

a hajad kösd fel ha hosszabb, ha nem olyan hosszú akkor csak hajpánt

vízálló smink ha mindenáron sminkelni akarsz, de abból is szerintem csak spirál, meg ajakápoló

az ékszereket mellőzd, max egy apró fülbevaló

2011. júl. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat:)

sminkelni nem szoktam,csak púder,de sztem lehet most még az se...csak az öltözettel voltam gondban.

2011. júl. 7. 20:11
 7/9 anonim ***** válasza:
tornacipő, pamutshort, vagy akár lehet farmer is, egyszínű top. hajad csini kontyba tűzd fel, vagy fondd be. smink mac korrektor.
2011. júl. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Előzőeket megerősítem, jókat írtak: a kényelemre utazz! Hülyén néz ki ha leesik a pántod, elcsúszol mindenen esetleg a hajad miatt nem látsz stb..

Azért elég egyedi ez az első randi így két napos túra folyamán.. :D

2011. júl. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
ezzel egyetértünk:D sztem is rendkívül "egyedi":D nekem is kicsit furcsa...
2011. júl. 7. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!