Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyek a legjobb, drága...

Melyek a legjobb, drága ruhamárkák egy kamasznak?

Figyelt kérdés

Fiam most lesz 18.


Eddig nem igazán telt márkás ruhákra, de azt kérte szülinapjára hogy márkás ruháknak örülne legjobban.


Elsősorban pulcsit, pólókat akarnánk venni, de nem igazán vagyunk képben a divatos márkákkal.


Kb 150ezret szánnánk rá, ennyiből reméljük kijön 3 pulcsi, 3 póló...


Szavazásnál felsorolok pár divatmárkát amit nézegettünk, és szavazzatok a fiatalok körében legjobbra.


Fiunktól nem kérdezhessük meg, mert kérte hogy meglepetés legyen



2021. febr. 2. 17:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Én ezeket ajánlanám, amik ismertebb márkák és a keretbe beleillenek:

- sportosabb/lazább: Adidas, Nike, Calvin Klein, Levi's, Vans, Superdry, Diesel, Lacoste (itt vannak elegánsabbak is)

- elegánsabb: Ralph Lauren, Gant, Tommy Hilfiger, Hugo Boss

Ha budapesti vagy, akkor az Aréna Plazában lévő Peek & Cloppenburg üzletben szerintem mindegyik (és még sok más) márkát árulják, vagy a Van Graafban, ami az Árkádban és az Alleeban van.

2021. febr. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Szegediek vagyok.


Itt melyik boltokban lehetne beszerezni?

2021. febr. 2. 21:17
 13/14 anonim ***** válasza:
96%

About you vannak akciók

Gant

2021. febr. 3. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
29%

Szerintem inkább tanítsd meg a gyereket a helyes értékítéletre és szemléletre, mert ha egy sznob divatmajmot nevelsz belőle, hosszútávon a gatyád is rámegy...

(Egyébként gyereken kifejezetten szánalmas a 30 ezres póló, mert teljesen egyértelmű, hogy nem ő kereste meg rá a pénzt, hanem anyuci.)

2021. ápr. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!