Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Letezik olyan ferfi, akinek a...

Letezik olyan ferfi, akinek a bovebb, mom jeans fazon jobban bejon, mint a szuk skinny?

Figyelt kérdés

mostanaban szinte mar csak ilyen bovebb, magasdereku nadragokat hordok:


[link]


[link]


egyreszt kenyelmes is, masreszt meg a derekam vekony, a hasam lapos, viszont a csipom szelesebb es a labam is vastagabb kicsit, ez meg pont takarja a kenyesebb reszeket, a derekam meg kiemeli.


nem a ferfiaknak akarok megfelelni, csak elgondolkoztam, hogy van-e olyan ferfi, akinek jobban tetszik egy non ez a fazon, mint a sima szukszaru?


2021. febr. 4. 09:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%

Had válaszoljak kérdéssel a kérdésedre.

Mitől lesz egy nadrág női-nőies egy férfin?

Attól hogy tapad a lábra vagy hogy trottyos?

Mert tudod itt azt mondják a divatdiktátorok, hogy ha egy férfi super skinnyt visel az nőies.

Akkor ebből az ered hogy fordítva meg egy nő bő szárút visel akkor az férfias.

2021. febr. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

nem erdekel a ferfiak oltozkodese, nem erre iranyult az eredeti kerdesem. ne beszelj melle.

ugyanolyan ‘divatdiktator’ vagy, mint akiket itt szidsz, hogy leszoljak ha egy pasin szuk gatya van. hogyan varsz el toleranciat a masiktol, ha benned sincsen semmi?! vagy ez ugy megy nalad, hogy ha leszoljak a te oltozkodesed, akkor bosszubol te csakazertis leszolod masoket?!


en sosemirtam egy ilyen kerdeshez sem, h bu zis, ha egy pasin szuk gatya van. mindossze annyit probalnek itt kideriteni, h mennyire tetszik a ferfiaknak ez a mom fazon. neked nem tetszik, ok, de azzal ervelni hulyeseg, h ez ‘ferfi nadrag’ mert nem az. noknek gyartajak, nok hordjak, tehat noi.

2021. febr. 22. 09:33
 13/16 anonim ***** válasza:
21%

Mivel racionális gondolkodású vagyok, éppen ezért sakkoztam ki az itt jelenlévő gondolkodását.

Én példálozok nem ítélek!

Próbálom megfejteni az itt olvasható beteg gondolkodást.

Nem, te nem írsz ilyeneket nyílván hát persze...

2021. febr. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

mi a beteg gondolkodas? annyit kerdzetem, hogy szerinted mitol lesz ‘noi’ egy nadrag, de latom, meg egy egyszeru kerdesre is keptelen vagy valszolni vagdalkozas nelkul.


nem tudom, hogy jonnek ide a ferfiak meg a szuk nadrag, leszarom oket, itt most a nokrol meg a bovebb nadragrol van szo. ha te nem rudsz erre reagalni, akkor nem kotelzo nyomatni a frusztralt teoriaidat sem. bizonygatni meg nem fogom, h nem valaszoltam egy olyan kerdesre sem, amire te ra vagy fixalodva, ha nem hiszed el, nem erdekel.

2021. febr. 22. 11:01
 15/16 anonim ***** válasza:
6%

Na itt egy példa hogy gyalázkodnak a pitcsák ha egy férfi szűk nadrágot hord:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_..


Olvasd a kommentelőket van köztük pár a normálisak mellett, de erre céloztam.

2021. febr. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
2%

Undorító a férfi gatya nőn.

És egyébként a 15-nek igaza van ebben.

2021. márc. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!