Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Masnak is kenyelmetlen a bo...

Masnak is kenyelmetlen a bo szaru alsogatya?

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon erzekeny a borom az intim teruleten. Folyton nagyon viszketett ezert valtanom kellett bo boxerre. Tobb borgyogyaszaton is voltam de mindig csak azt tudtak mondani hogy genetikailag nagyon erzekeny a borom. Hordjak bo alsot, ne trimmeljek, testapolozzak es hasznaljak intim mosakodot.

Ez bevallt, de a bo alsogatyat nem birom megszokni. Nem tart semmit. Jogazasnal, sportnal kellemetlen. De meg az is rossz ha csak siman felteszem a labam az asztalra. Raadasul rovidnadragot hordanek jogan akkor kilatszana minden.

Aki bo szaru alsot hord annak nem kellemetlen hogy minden szabadon lifeg? Nem erzitek hogy a ket labatok osszenyomja a golyszlikat ha felteszitek a labatokat? Hogyan szoktatok meg? Csak nekem van ilyen problemam?

Mar rengeteg kenocsot probaltam de feszes alsoban mindig elkezd viszketni a borom. A legtermeszetesebb es legegyszerubb megoldas tenyleg az lenne ha megszoknam a bo szaru alsot.



2021. febr. 13. 21:38
 1/6 A kérdező kommentje:
Azert teljesen nem oldottam meg a problemat. Csak csokkentettem a viszketest. Szoval ha vki tud vmit bor viszketesre arra is nyitott lennek. Valoszinu erre a reszletre majd kulon rakerdezek mint egeszsegugyi kerdesre.
2021. febr. 13. 21:41
 2/6 anonim ***** válasza:
Párom pl pont fordítva van, csak a bő szárút tudja elhordani, őt az idegesíti, ha elszorítja a gatya a dolgokat ott lent. :)
2021. febr. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
38%
nincs valami átmeneti megoldás? én például fecskét hordok, de direkt két-három mérettel nagyobbat, mint ami valójában lennék, így kényelmesen elfér minden.
2021. febr. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hat idaig a bo szaru also valt be, ha nem szokom meg akkor probalkozom tovabb.
2021. febr. 14. 13:51
 5/6 anonim ***** válasza:
Próbálkoz tovább mindenkép szoktatás kérdése, hasonló gondjaim vannak a bőrömmel nekem is, ezért én meg ráadásul nagyobb méretű lengős boxert hordok plusz a nadrágjaim is bő típusúak, mondjon bárki bármit én szeretem ha log lengedezik,és ez az egészséges, ez felül nyáron nem is hordok boxert, ez is meg szokás kérdése plusz aki érzékeny bőrű ott nem is kéne nyáron meg csak rá sem nézni az alsógatyára.
2021. jún. 8. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Alváshoz hordok csak bőszárút.

23F

2021. jún. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!