Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiatal, fájós lábú lánynak...

Fiatal, fájós lábú lánynak milyen téli cipőket tudtok javasolni? A legtöbb csizma sajnos elég kényelmetlen, de szeretnék a sportcipőn kívül mást is hordani

Figyelt kérdés
Mindkét lábfejemen nagy bütykök vannak (anyától örököltem), amik újonnan elég fájdalmasak is. Szerintem meg fogom műteni őket hamarosan, mert most már sajnos csak a sportcipő az amit el tudok viselni, a régi cipőimben már-már sántikálok csak:( Esetleg van valakinek hasonló tapasztalata, és talált kényelmes, elegánsabb cipőket?

2020. dec. 17. 18:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van tapasztalatom. Nekem kényelmes lapos cipőktől jött ki. Pedig nem is sajnáltam rá a pénzt, de le kellett cserélni és szerencsére helyrejött hónapok múlva. Fontos hogy azok a cipők amiktől elkezd fájni azokat ne vedd fel többet.

Furán hangzik de vettem ugyanabból a márkából egy majdnem ugyanolyan cipőt csak szélesebb orrút és abban semmi baja a lábamnak. Ami felpróbáláskor szűk elől azt felejts el. Olyat vegyél ami szélesebb. Vannak márkák ahol a bőség szerint is méretezve van a cipő nemcsak a hosszúság szerint. Tehát egy 38-as csípőből van pl F, G, H attól függ hogy milyen bő. Nem sok boltban találkoztam mondjuk ilyennel de van.

2020. dec. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszi:) akkor neked a bütyök magától visszament? érdekes, ilyenről még nem hallottam, azt hittem csak a műtét segít
2020. dec. 17. 19:06
 3/11 anonim ***** válasza:
85%

Én is azt olvasom hogy műtét segít csak, de nekem most másodszor ment vissza. De ehhez gondolom az kellett hogy időben elhagyjam a rossz cipőt. Először elég hamar "meggyógyult", másodszor már hosszabb idő kellett, akkor már be is gyulladt. Gondoltam is hogy ennyi, mehetek majd műtétre mert ez eléggé fáj. De szerencsére elmúlt megint mert ismét elhagytam a rossz cipőt. Most ha azt látom hogy ha nem megfelelő cipő van rajtam elkezd fájni, és már ilyenkor tudom mi lesz a vége, nem kockázatok mert nem biztos hogy mégegyszer helyrejönne. Nem éri meg. Újabban már csak széles cipőket veszek.

Amúgy nekem csak bütyköm volt nem kalapácsujjam. És gondolom van egy határ amin túl már csak a műtét segít.

2020. dec. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%
Visszament a bütyök??? Na ilyet sem hallottam még soha..
2020. dec. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Mint mondtam nem volt nagy, de pl egy szűk csizmát amit egy üzletben felpróbáltam abban kifelyezetten látszott (de nem vettem meg mert mint mondtam már nem akartam több szűket hordani), és fájt is.

Sok sok hónap kellett hozzá. Ha még vártam volna és hagyom hogy nagyobb legyen akkor már szerintem sem sikerült volna.

2020. dec. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is bütykös,de csak akkor fáj,ha szorítja a cipő. Nincs kifejezetten olyan márka,amit venni szoktam,próbálgatok és ami leginkább okés.
2020. dec. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Martens, Timberland bakancs vagy túrabakancs.
2020. dec. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
utolsó, ez személyes tapasztalat?
2021. jan. 3. 17:57
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem Martens van, szerintem kényelmes. Másik két fajta is sokaknak bevált.
2021. jan. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszi, megnézem:) és a bütyök mennyire súlyos? vagy mi a probléma a lábaddal?
2021. jan. 3. 18:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!