Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Aliexpress- ről rendeltetek...

Aliexpress- ről rendeltetek már ruhát? Vélemények?

Figyelt kérdés
Mikre érdemes odafigyelni rendelésnél? Olvastam olyat itt vkitől, hogy meg kell nézni hogy ki a szállító, mert valamikor 3 hónapig tart amig megjön a csomag. (Olyanokat raktam be a kosárba amihez az van irva hogy shipping via aliexpress olyanok helyett h pl Cainao .. )

2021. febr. 18. 21:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Ruhát eddig 2-3-szor és bár mindig megjött meg nagyjából úgy is nézett ki, mint a képen, de nagyon rossz minőségű volt, szóval hiába olcsó, nekem kidobott pénz volt. Pedig nem voltak túl nagy elvárásaim, de azokat is alul múlta. Lehet a kicsit drágább kategóriában már jók vannak, de a feltűnően olcsó dolgokkal csak óvatosan.
2021. febr. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer bikinit. Kisebb lett mint amire szamítottam, így csak otthonra veszem fel napozásnal, mert nincs bomba alakom de annyi bőrfelületem kilátszik hogy az már közszeméremsértés XD Most tervezek pólót rendelni 3 dollár körül/db, a véleményekre alapozok, ha szar a minősége majd visszakérem a pénzt.
2021. febr. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen

Voltak benne szuper jók és szarok is. Méret is volt ami nem stimmelt.

Én nagyobb darab vagyok, volt egy plussmiss nevezetű akármi alin ahol jó cuccok voltak. Jo minőségű, szexi felsők. Sajna az megszűnt

2021. febr. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat!
2021. febr. 20. 09:44
 5/5 anonim ***** válasza:
A minosege nem rossz, csak nagyobb meret, mint gondoltam.
2021. febr. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!