Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Rendeltetek már edzőruhát...

Rendeltetek már edzőruhát Aliexpressről? Milyen? Női leggingset és toppot szeretnék.

Figyelt kérdés

2021. jan. 16. 19:45
 1/5 anonim ***** válasza:
96%
Hat erre nincsen egzakt valasz, mert nem egy darab elado van ott. Meg kell nezni az ertekeleseket, aztan az alapjan valasztani. Bar szerintem felesleges onnan ruhat rendelni, mert ami jobb minosegu, az nem sokkal olcsobb, mint amit itt megkapsz a boltban.
2021. jan. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%

Én vettem egy olcsó (2k) leggingset, pozitívan csalódtam, de sajnos leszedték azt a fajtát, mire megérkezett és rendeltem volna többet.

A vélemények alapján ki lehet szűrni kb azért mire számíts. A tápkieges boltok pl. ugyanazokat árulják átbrandelve, ha ilyened esetleg van, akkor kb. arra a szintre gondolj.

2021. jan. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
H&M oldalan vannak nagyon jo szettek :) hamarabb megjon mint az ali es azt vissza is tudod kuldeni ha nem tetszik
2021. jan. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek a választ :)
2021. jan. 19. 14:43
 5/5 anonim válasza:
100%
Én még márciusban rendeltem azóta is várom!😂😂
2021. okt. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!