Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nyáron ilyen rövidnadrágban...

Nyáron ilyen rövidnadrágban lehet a városban közlekedni?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



2021. febr. 19. 13:04
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
74%
Attól függ, mi a célod vele... Ha azt élvezed, hogy bámulnak, esetleg nem félsz 1-2 beszólástól... De alapvetően ez nem városba való egy férfinak.
2021. febr. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
72%
Nem ajánlom, elég búzás, de ha te fel akarod venni, akkor csak tessék.
2021. febr. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 Metionin ***** válasza:
60%
Miért ne? Takarja a feneket, nemi szervet. A fél feneket szabadon hagyó short szerintem gázabb.
2021. febr. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
85%
" ilyen rövidnadrágban" milyenbe? a képen lévő férfin fürdőalsó van, nem pedig rövidnadrág. szóval ha az a kérdés, hogy fürdőruhában illik-e utcán megjelenni (nem strand telepen) akkor a válaszom: nem. Mindennek megvan a maga helye és ideje, ahogy a balatoni strandra sem mész smokinba, úgy utcára se veszel fel fürdő ruhát nemtől függetlenül.
2021. febr. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem ez fürdőnaci, vagy még kánikulában otthon lazulós vagy alvós nacinak jó.
2021. febr. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
97%
Ez egyértelműen fürdőgatya, a környezetből is úgy tűnik. Nekem is ilyesmik vannak strandra és uszodába, a hosszabb szárúakat és a fecskéket sem szeretem fürdéshez, úszáshoz. Nem, városi közlekedésnél ne. illik ilyesmit hordani, kivéve ha strand környéke.
2021. febr. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
96%
Ez nekem is fürdőgatyának tűnik, nem hiszem, hogy van alatta másik alsónadrág. Engem amúgy nem érdekelne, amíg nem domborodik át rajta minden, ami ezen a képen nem nagyon látszik, de más biztos beszólna érte, ezért max biciklizéshez vagy futáshoz ajánlanám felvenni, esetleg keress olyat, ami rendes farmer anyagból van és kevésbé néz ki fürdőnacinak.
2021. febr. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
74%

hát nem szokványos (előttem már leírták, miért), de felőlem tényleg abban mászkálsz, amiben jól esik

de jegyezd meg, sok ember akkora ügyet tud csinálni az öltözködési szabályokból, mintha az ország sorsa múlna rajta

2021. febr. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
26%
Strandra is túl rövid
2021. febr. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem tök jó. Én is hasonlóan rövideket hordok fiúkénty városba inkább vászon vagy farmer anyagúakat.
2021. febr. 20. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!