Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Sokan hordotok fecske (slip)...

Sokan hordotok fecske (slip) alsót? A munkahelyemen mindenki boxert hord. Kezdem kínosan érezni, hogy csak én hordok slipet. (34)

Figyelt kérdés

2021. febr. 23. 14:59
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
70%
Komolyan azt figyelgetitek, hogy ki milyen alsógatyát hord? Nyilván valami fétises lehetsz, mert ez senkit sem érdekel.
2021. febr. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
96%
Én azt hordok, és nem tervezek váltani.
2021. febr. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
96%
Èn is ezt hordok.
2021. febr. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
84%
Én is slip, nyáron tanga.
2021. febr. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, kort is írjatok légyszi 🙂
2021. febr. 23. 16:43
 6/20 anonim ***** válasza:
96%

En is slipet hordok, nyaron ferfi tanga fokent.

23

2021. febr. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
30%

Elnézést, hogy nőként belerondítok, de a boxer sokkal férfiasabb és vonzóbb a férfiakon, mint a fecske.

Szóval barátnőszerzés szempontjából egyértelműen előnyösebb a boxer.

Fecskét inkább az idősebb, maradiasabb pasik hordanak.


De természetesen mindenki azt hord, amit szeretne, én csak elmondtam a véleményem és a megfigyelésem.

2021. febr. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
94%

7-es

Hogyan kell férfi öltözőben barátnőd szerezni? (Gondolom nem az irodában mászkálnak boxerban). Egyébként meg meleg, kényelmetlen és amúgy is egy rövid gatya.

2021. febr. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
42%

8-as! 😃

Nem mondtam, hogy férfi öltözőben kell barátnőt szerezni.

Viszont ha randizgatsz egy lánnyal, és eljutottok odáig, hogy lefeküdjetek, a lányok többségének kiábrándító látvány lesz, ha fecskében fog látni. Persze kivételek mindig vannak.


És ha megfelelő minőségű és anyagú darabot találsz, az nem lesz túl meleg és kényelmetlen sem. 😊

2021. febr. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
80%
Ja vízilabdázók és tök rondák a lányok szerint. Amúgy meg annál semmi sem kényelmesebb és hűvösebb, mint, amikor nincs ott semmi felesleges. És persze nem a gatya számít, hanem, ami benne van.
2021. febr. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!