Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyit adtok ki max. ruhákért...

Mennyit adtok ki max. ruhákért, kategóriára bontva?

Figyelt kérdés

Póló

Alsónemű

Pulcsi

Téli kabát

Tavaszi/őszi kabát

farmernadrág

Cipő



2021. febr. 28. 11:26
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
20: ezek kb még prémiumnak se nevezhető árakategóriás ruhák. Csupán nem kínai piacról származnak.
2021. márc. 16. 14:54
 22/29 anonim ***** válasza:
0%
Tudom, én is hasonlóan vásárolok, meg amúgy van egy pár hely ahol kapni kb ilyen arakert prémiumot. Csak felénk meg azért több helyen, mivel azért én értek a ruhakhoz minimálisan tudom kin mennyit ér ami van és eléggé ezek az árak alatt mozognak, és voltam már emiatt kinézve hogy én milyen “jól” oltozok😅
2021. márc. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

15-ös vagyunk: Most kegyetlen nagy az infláció.

Még pár éve átlagos üzletekben 6-12 ezer forintból össze tudtál vásárolni magadnak egy jól kinéző és használható szettet (a cipő kivételével), ma pedig már a legolcsóbb fast fashion üzletekben is alig találsz bármit 6000 Ft alatt, és az is műszálas vacak nevetségesen túlárazva.

Viszont egy ideje jóval ritkábban vásárolok ilyen üzletekben, inkább rendelek olyan márkáktól, amik tényleg kifogástalan minőségű, egyedi és különleges ruhadarabokat gyárt, mert a jelenlegi divat nagyon nem az én stílusom.

Ilyen ruhadarabokból nem kell sok. Inkább vásárolok drágább és különlegesebb darabokat, azt az ipart támogatom, ami a tömegcikk helyett a kreativitást pártolja, és tudom, hogy legalább 10 évig (vagy még annál is jóval tovább) kiszolgál majd.

2021. márc. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
*15-ös vagyok.
2021. márc. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
23: Ez pontosan így van
2021. márc. 16. 17:00
 26/29 anonim ***** válasza:
57%
Egyetértek, én csak viccből mondtam az első kommentem, én is inkább a minőségre megyek.
2021. márc. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

16-os válaszoló lennék.

Zömében online rendelek, keresem az akciókat és a leárazásokat. Sok cégnek van outlet/sale kínálata az év nagy részében olyan darabokból amelyek megmaradtak. Én onnan szoktam rendelni vagy leárazásokkor. max and co, Boss, Marc o polo, Luisa Cerano, Escada ruháim vannak.

Nem tudom kinek mit jelent a prémium, ezek nem a legolcsóbb márkák. De igy vasaroltam már 45€ ruhát ami eredetiben 170€ volt.

2021. márc. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
27: nekem is ez a taktikám. Márkásabb ruhákat akciózva bevásárolni.
2021. márc. 17. 06:45
 29/29 anonim válasza:
Én kabátokra és cipőre egyenként hajlandó vagyok 20ezerig elmenni (szövetkabátra 65ezer környékére is), de a többit, pólókat, pulcsikat mindig a lehető legolcsóbban hozom ki, feltéve ha nincs extra kívánságom, igényem.
2021. márc. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!