Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ki honnan kezdene újra tölteni...

Ki honnan kezdene újra tölteni egy gardróbot?

Figyelt kérdés
Jó úton haladok a fogyókúrámban, a végén az lenne az ajándékom magamnak, hogy teljes gardróbot cserélek Nagyon változó a stílusom, mindent is képviselek, 22 éves vagyok. Ti honnan rendelnétek, vásárolnátok?
2021. márc. 1. 15:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb megoldás, ha benézel mindenhová és ami tetszik megveszed. Nem muszáj egy boltban vásárolni csak. Szánj rá egy egész délelőttöt/délutánt vagy akár egy egész napot és akkor lesz időd bőven válogatni.
2021. márc. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én az alapdarabokkal kezdeném? legyen két jó farmered, alap pólóid, amik mennek mindenhez különböző árnyalatokban, egy átmeneti dzseki, normális melltartó és bugyik. Utána már szerintem adja magát, hogy mire van még szükséged hozzájuk.
2021. márc. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Hétköznapi cuccokat Zara, About You, Reserved, Mango, ASOS, Massimo Dutti, esetleg Stradivarius.

Magasabb kategóriát pedig a Farfetch, Net-a-Porter és Mytheresa oldaláról rendeltem.

2021. márc. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Azokkal a darabokkal, amit minimum heti 4* viselsz. (Munkába, iskolába való darabok.) Nálam ezek az egészruhák, overálok, szoknyák, garbók, blézerek, kardigánok. Az alkalomra viselt darabok jöhetnek később.


Van aki farmer+pólós lány, van aki melegítőben él, mindenki mást szeret.

2021. márc. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
55%

Ohh, teljesen félre értettem a kérdést.


Na, akkor én turkálóban keresnék néhány jó állapotú, jó minőségű alapdarabot. (Pl sötét szoknyákat.) Azon kívül a kedvenc helyi butikomban vennék valami szép darabot.

2021. márc. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én tavaly csináltam ezt, és a ruháim 90%-át az Orsayből szereztem be. Jó cuccokat vettem és kaptam rájuk pontokat, amiket ismét betudtam váltani ruhára. Viszont nekem ez az üzlet megy a stílusomhoz. 33N
2021. márc. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
48%
About You.
2021. márc. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek
2021. márc. 2. 08:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!