Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A baratnom egesz telen miniszo...

A baratnom egesz telen miniszoknyaban vekony sokszor necc harisnyaban jart. Rovid pufi kabat amibol a dereka kint volt. Sokszor kertem oltozzon melegebben de semmi. Mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés

2021. márc. 2. 08:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
22%
Nőből van. Tetszeni akar a férfiaknak. Utóbbi felülírja az ésszerűséget.
2021. márc. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
A felsoi kivetel nelkul rovidek. A munkahelyen egy csarnokban ul ahol hudeg van. A felso miatt sokszor a fel hata hasa kint vokt. Az udvarra is igy ment ki ha kamion erkezett. Az ott dolgozo fiuknak biztos tetszett de nekem nem. Igaz nagyon ritkan beteg. Biztos genetika hogy nem fazik fel
2021. márc. 2. 08:19
 3/13 anonim ***** válasza:
63%
Hát barátom, nekem az az érzésem, itt még nem te vagy a befutó! A hölgyemény még felkínálom fázisban van, hátha jön még valami jobb... sorry.
2021. márc. 2. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
73%
Majd ha nem jön össze a gyerek, akkor rájön. Télen is lehet szexisnek lenni, de nem ilyen outfittel.
2021. márc. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
86%
Az a gond, hogy a kismedencei gyulladásnsk nincs látványos tünete legtöbbször. Ezzel akkor szembesül, mikor hiába akar, nem lehet gyereke, mert a petevezetői hegesednek és összetapadnak a környező szövegekkel.
2021. márc. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem próbáld meg neki finoman jelezni, hogy nem szeretnéd, ha ennyire mutogatná magát,és hogy fel fog fázni. De, ha nem jól reagál, akkor sztm. hagyd annyiban. A nők nagyon utálják, amikor a pasijuk megpróbál beleszólni az öltözködésükbe.
2021. márc. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
34%
Te semmit nem tudsz tenni, én meg irigykedni tudok csak hogy ilyen nőies nőd van.
2021. márc. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
48%
#3 Nem feltétlen. Sajnos voltam ilyen agyatlan én is, magamnak meg a páromnak akartam csak tetszeni, kerestem még a stílusom is. Elég sokára, 25 éves koromra jött meg az eszem.
2021. márc. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
63%
Ha nem fázik meg, nem volt beteg, akkor nem mindegy, hogy öltözik? Akkor érteném a nagy "aggódást", ha már 2 vesemedence-gyulladása meg 16 náthája lenne emiatt az öltözködés miatt. Neki ez tetszik, valószínűleg, amikor megismerkedtetek sem öltözött nagyon másképp. A féltékenységedet meg ne próbáld aggódó szuperbarát jelmezzel leplezni.
2021. márc. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
60%
Nem mindegy, 5-ös vagyok. Olvasd el, amit írtam!
2021. márc. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!