Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szövetkabátot mikor szoktatok...

Szövetkabátot mikor szoktatok felvenni?

Figyelt kérdés
Csak ősszel és télen vagy még jó tavaszra is? És ez jó ugye csak úgy utcára is, mármint nem olyan komoly, hogy csak alkalmakra lehessen felvenni? És ti miket szoktatok hozzá felvenni, ami divatos de nem fáztok benne? Mert én mostanában vennék egyet, csak nem tudom, hogy most vagy majd ősszel. (mondjuk igazából nem is járok sok helyre). De azért érdekel a véleményetek :)

2021. márc. 7. 18:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindig elegáns a szövet kabát, nem kell alkalom hozzá, de nem túrázáshoz veszem fel. Kb munkába is abba járok, van egy téli dzsekim az nagyon vastag, előző héten már anélkül mentem haza.
2021. márc. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én sima hétköznapokon is hordom, néha még ősszel is, de ősszel és télen többször.
2021. márc. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenhova jó, elegáns, és csinos viselet. Tavasszal, ősszel és télen is tökéletes. Max annyi, hogyha éppen nagyon meleg van már reggel is, akkor inkább a farmerdzsekit válaszd. Ha meg vékonyabb fajtát veszel a szövetkabátból, akkor a nagyon hideg napokon két pulcsit vegyél alá, ha nem látszik meg, vagy vegyél fel inkább egy téli dzsekit.
2021. márc. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
attól függ milyen: a gyapjúkabátomat csak télen, tavasszal megsülnék vele, de van ilyen vékonyka szövetkabátom is azt viszont csak ősszel vagy tavasszal mert annyira sem meleg mint a bőrdzsekim
2021. márc. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tavasszal és ősszel leginkább. Ha vastagabb akkor télen is, ha meg gyapíú, akkor csak télen, és késő ősszel.
2021. márc. 18. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Fázós időben mert ami nekem van még a cipőm is takarja így még a csípősebb szél sem gond.Ilyen enyhébb időben meg egyszerűen kigombolva hagyom.
2021. ápr. 3. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!