Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szövetkabát alá, mindig...

Szövetkabát alá, mindig öltönyt/mellényt kell felvenni, vagy elég inget is?

Figyelt kérdés
Van egy 3/4-es szövetkabátom, ami elég meleg, pláne, ha még öltönyt is veszek alá. Nagyon gáz, ha pl az öltönyt kihagyom és egyből az ingre veszem rá a kabátot? Nagyon hülyén nézne ki úgy?

2018. nov. 9. 21:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem nézne ki hülyén.
2018. nov. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Úgyse látják, úgyse nézik, senkit nem érdekel. Amúgy szerintem se nézne ki hülyén. Meg pl lehet olyat is, pl nekem Marika néni mondta, amikor osztálytáborban bátorságpróbára mentünk; hogy vegyek föl kabátot. De mondtam az úgy szerintem sok lesz (augusztus volt amúgy). És akkor kitaláltam, hogy ha ő mindenképpen ragaszkodik, hogy vegyek kabátot - mert ragaszkodott - akkor fölveszem a kabátot, de nem veszek alá pulcsit. És akkor úgy is jó volt. :)
2018. nov. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 TappancsMancs ***** válasza:
100%

Öltözködésben nincs olyan, hogy kell. Kivétel nyilván az olyan helyzetek amik valamilyen protokolláris, formális követelményekkel rendelkeznek.


Kabátot veszünk ha szükséges mert hidegebb van, és öltönyt mellénnyel ha az is kell nekünk.

2018. nov. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Ha nem illő az öltöny viselet ahova mész persze, hogy elég az ing is.

Mondjuk szerintem arra figyelj, hogy elegáns ing legyen, és ne flanel vagy farmer.

Én is sokszor csak inget veszek fel szövetkabát alá. Nagyon elegáns.

2019. júl. 4. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!