Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Jön a tavasz, mit szóltok...

Jön a tavasz, mit szóltok egriek? Ismét lehetünk mezítláb cipőben! Ti is úgy lesztek majd?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy megalapítom az Egri Mezítlábas Klubbot. Aki szeretne a tagja lenni, nincs más dolga mint írni nekem privát üzenetet, és akkor küldök neki egy jelentkezési lapot. Utána mi, a klub tagjai zokni nélkül fogjuk hordani a cipőnket, így járkálunk majd csapatostul mindenhová! Szabály: ha hideg van, akkor max. titokzoknit lehet felvenni, azért csak azt, mert azt a látszatot kell hogy keltsük, hogy nincs rajtunk zokni!

2021. márc. 9. 22:35
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
Neked teljesen elmentek otthonról! Belvárosban van éttermem, a közelbe se gyertek, minket messziről kerüljetek el!
2021. márc. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor lépek be ha a klub tagjai orgiákat is rendeznek és akkor végre nem csak a nyuggerek élveznék az életet a városban...
2021. márc. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj de ez nálad valami fétish?!
2021. márc. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%
Most tényleg nem tudom eldönteni, hogy ez irónia vagy tényleg nem vetted be a gyógyszereket.😳
2021. márc. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
csak egriek jelentkezhetnek?
2021. márc. 10. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
65%

Jobb név lenne a "Sajtszagú Kommandó".

A COVID a tappancsokon is terjed?

2021. márc. 10. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Na majd a vírus elődönti hogy lesz e klubbod vagy sem. Vagy további megszegésért miszter Orbán Mihály úr emberei fertőzés matricát rak ki rá a klubbodra. Ezt akarod? Én meggondolják a dolgot a helyedben. Most pont hogy nem szabad szervezkedni semmit a sok beteg nevében.
2021. márc. 10. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
61%
Miért ne lehetne szervezkedni?Köztudott h a covidosok nem éreznek szagokat ,így a klub tagjai közhasznú feladatot látnak el azzal h letesztelik a lábszaggal az embereket.
2021. márc. 10. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
69%

sokkal izgalmasabb, és bátrabb ha cipőt sem veszel fel

ha már Mezítlábas Klub

2021. márc. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az egri vászoncipős fazon! Helló! Már vagy egy éve nem láttalak!
2021. márc. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!