Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kedves kommentelők főleg a...

Kedves kommentelők főleg a női nem véleményére vagyok kiváncsi:) Mivel én fiúként hordok testszínű nejlonharisnyát hosszúnadrág alatt zokni nélkül az észrevehető e szerintetek? Mennyire nézitek mi van a pasi lábán?

Figyelt kérdés
A másik kérdésem az lenne még hogyha felveszem térdnadrággal amikor meleg van az mennyire lenne feltűnő és mennyire vennétek észre ti nők női szemmel és mennyire lenne jó vagy rossz látvány?

#harisnya #nejlonharisnya #Pasik harisnyában #Harisnyanadrág mezitláb #Harisnya farmerrel fiúknak divat #Testszínű nejlonharisnya
2020. nov. 10. 21:53
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
88%
Térd nadrággal már cink de így hidegbe hosszú nadrág alatt nem lehet észre venni. Amúgy sok fiu hord télen a farmer alatt fekete macskanadrágot.
2020. nov. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
94%
Én is hordok télen farmer alatt feketét, nem látszik úgysem🤷
2020. nov. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
61%
Na megint a harisnyafétises búzamező... 😁😁😁
2020. nov. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim válasza:
50%
A férfiak jégeralsót hordanak nem harisnyát🤦
2020. nov. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
72%
Ne regaljatok rá ő a hírhedt harisnyás férfi ha nem foglakoztok vele idővel megunja
2020. nov. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
51%
Mindenképp úgy viseld, hogy nem vegyük észre, mert nagyon kiábrándító férfiatlan. Én menekülnék egy ilyen pasi közeléből L.
2020. nov. 11. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
31%

3,5.

Ez rátok is igaz?

Minden harisnyás kérdésnél itt veritek, kis fétisesek.

Nem kell veletek foglalkozni aztán majd megunjátok.


6!

Amit ti viseltek arról meg had ne fogalmazzak, csupán annyit hogy én ezért kerülöm az összes pitcsát mert színte mindegyik kisfiúnak öltözik.

Nektek eleve az útcára nem kéne kinenni.

4!

Miből gondolod, hogy a férfiak csak is kizárólag jégert hordanak?

Ők nem dönthetik el hogy nekik mi a kényelmes és konfortosabb?

Ez a kiváltság csak a pitcsákat illeti meg?

Nézz körül a googlén és majd meglátod, hogy férfiaknak is gyártanak nejlon harisnyát.


Rettegő kérdező!

Ezt neked is javaslom, nézz utánna, 1996 óta gyártanak férfi nejlon harisnyát, tehát nem értem miért kéne dugdosni..?

Azok a kislányok akik férfi a élbetétes bakancsot viselnek, ők sem azzal foglalkoznak hogy kiábrándítóan néznek ki hanem azzal hogy a fene tudja miért de ezt viselik.

2020. nov. 11. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
48%

Szokásos harisnyás kirak egy kérdést aztán a 66 gyk fiokjaval magának válaszol.

Irigylem a szabad idejét

2020. nov. 11. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
55%
Fétises majom,aki magának válaszol. Ha te kerülöd az összes "pitsát" akkor így már értjük. Buza vagy, ezért akarsz harisnyát viselni. Nyugodtan kerülj csak minket,szerintem nem veszítünk sokat.
2020. nov. 11. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
48%

Acélbetétes bakancsot hordó pitcsa vagyok.

Szerintem rohadt jól áll nekem a bakancs, nem értem mire vered itt magad. Ha úgyse érdekel a nők véleménye akkor miért nekik címezve tetted fel a kérdést? Nem fogsz itt olyan csajt találni akinek fétise a harisnya férfin.

2020. nov. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!