Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Férfiak! Tapadós felső és...

Férfiak! Tapadós felső és Mini fekete farmerszoknyához bokacsizma vagy combcsizma passzolna jobban?

Figyelt kérdés

Az tetszik jobban ha láthatjátok a lány lábait, vagy inkább az ha csak a combjából egy kicsit?

Nem szeretnék r ibancos hatást kelteni sem...

Kérlek kort is írjatok!



2021. márc. 19. 00:40
A kérdező szavazást indított:
Farmerszoknya bokacsizmával
Farmerszoknya combcsizmával
31 szavazat
 1/8 anonim válasza:
14%

Nem értem miért kell ennyire olcsó stílust felvenni, szerintem inkább példamutatóan kellene öltözködnöd

a mai fiatalok Istent és hazát hátra dobva csak a külsőségekkel foglalkoznak. Aztán csodálkozunk hogy a fiúk nem tudják eldönteni magukról milyen neműek.

2021. márc. 19. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
88%

"Kérlek kort is írjatok!"


Kedves #1es ezt letetszett felejteni válaszából.

😂😂😂😂

2021. márc. 19. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
66%
A bokacsizma semmiképp, a combcsizma igen, ha szép lábaid vannak, csak olyan...izés, de persze megvan a helye annak is, vegyél fel inkább egy magassarkút. 18 múltam. Sokkal :)
2021. márc. 19. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%

Bocs, de két dolog ellentmond egymásnak a kérdésedben:

Tapadós felső és Mini fekete farmerszoknya - Nem szeretnék r ibancos hatást kelteni


Ez a kettö üti egymást, az ilyen öltözet igenis r ibancos.


Ettöl függetlenül szerintem is ehhez csak magassarkú cipö ilik, sem a bokacsizma, sem a combcsizma nem passzol.


31 F

2021. márc. 19. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A tapadós felső és a miniszoknya sok lesz a jóból. Vagy a póló mutasson kicsit többet, de akkor a szoknyád érjen legalább a térdedig. Vagy a formás lábaidat mutasd meg, de akkor a felső legyen egy kicsit visszafogottabb.

Ha a rövid szoknyát választod, akkor érdemes a magas szárú csizmát felvenni, a hosszabb szoknyához a bokacsizma lesz jó.

2021. márc. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
34%
Tapadós felső és miniszoknya eleve k@rvás, teljesen mindegy hozzá a lábbeli, nem is tudom mit gondoltál. De ha már r.i.bancnak akarsz öltözni a legjobb választás a platform magassarkú, min. 15 cm-es.
2021. márc. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#1-es: ugye csak trollkodsz?
2021. márc. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Erről nem a férfiakat kell megkérdezni, azt se tudják miről van szó. Mit mivel és hogyan lehet kombinálni, színtől, fazontól, sarok formától, a darabok anyagátol is függ milyen hatást kelt egy összeállítás, nem csak a hossza és a testhezállóssága mérvadó.
2021. nov. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!