Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Valaki rendelt már ruhát...

Valaki rendelt már ruhát Aliexpressről? (többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nagyon ott állok, hogy Aliról fogok rendelni pulcsit és felsőt. Szeretném megkerdezni első sorban azt, hogy a mérettáblázatot ha nézzük, akkor tegyük fel ott a váll méretre 52 cm-t írnak, és hogy azt úgy kell nézni, hogy az 52 cm az körbe a vállad legyen, vagy az csak a tested egyik oldala? (ha nem annyira érthető kérlek írj privátba, mert ez most nagyon fontos lenne nekem)

Valamint mennyire ajánljátok onnan a ruhákat?

A válaszokat előre is köszönöm!



2021. márc. 26. 17:29
 1/4 anonim ***** válasza:
65%

52 cm lesz a ruha két vállvarrásának a távolsága ha lefekteted.


Én 1x rendeltem. Szabás ok, de a hirdetésben fele pamut fele len volt. A valódi termék pedig nagyon műszálas, azaz fele műszál, negyede-negyede a többi. Többet nem is rendeltem. De a szabás amúgy egész jó volt.

2021. márc. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!! <3
2021. márc. 26. 18:59
 3/4 anonim ***** válasza:
91%

Az aliexpressz nem egy üzlet. Egymástól független eladók vannak rajta, úgyhogy attól, hogy valaki rendelt onnan valami jót, nem biztos, hogy a tied is rendben lesz.


Meg kell nézni az eladó értékelését az oldalon.

2021. márc. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pólót igen és rendben volt csak nagyobb méret kellett.
2021. márc. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!