Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyi a max összeg amit egy...

Mennyi a max összeg amit egy cipőre költötök?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, igazából azért mert életemben először azon gondolkodom hogy 20.000-ért veszek cipőt, de őszintén sajnálok annyit adni érte.. szóval kíváncsi vagyok ti mennyit költetek egy cipőre :D

2021. márc. 26. 21:25
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
(Az én legdrágább cipőm 45 ezer, nem azért írtam, mert gazdag lennék, csak hogy tudjátok, mennyi az annyi).
2021. ápr. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
0%
29-es! Ez hogy jön ide? Az volt a kérdés, hogy ki mennyit költ cipőre. Te mint gyk fórumozó, nem költesz 300ezret, mert az nem neked van. Nem az a kérdés, hogy mennyiért vannak cipők.
2021. ápr. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
Nagyon max 1000GBP
2021. ápr. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Úgy jön ide, hogy valaki írta, 2-300ezret is kiad egy cipőért ti meg elkezdtetek hitetlenkedni, hogy biztos kamu, mert a világ legdrágább cipői kerülnek annyiba. A Gucci nem tartozik a "világ legdrágábbjai" közé, így lehet, hogy tényleg meg tud magának ennyit engedni általánosságban.
2021. ápr. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
0%
34-es! Én kérdeztem, hogy milyen cipőt vesz annyiért. Nem hitetlenkedtem, csak kíváncsiságból. Tudom, hogy több millóért is van cipő.
2021. ápr. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!