Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Magas lányok! Honnan vesztek...

Magas lányok! Honnan vesztek nadrágot magatoknak?

Figyelt kérdés
Szóval 182 cm vagyok, és minden nadrág/farmer 10 cm-el rövidebb mint a lábam. Talán egy olyan van, ami végigér, de azt is a turiban sikerült csak kipecáznom. Van olyan üzlet, ahol lehet kapni ilyem nadrágot 10.000 Ft alatt? A turival sincs gondom, csak rengetegszer kell bemenni ahhoz, hogy aztán 1 hónap keresés után egyszer találjak egy jót.
2021. márc. 29. 00:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Pl a Reservedben vettem a férfi osztályon pár skinny farmert. Istenien áll, és a zsebei is normális méretűek, ellentétben a női konfekcióval.

A női, férfi, sőt a gyerekosztályról is szoktam vásárolni 176-os méretet, nem kell vele foglalkozni hogy a gyártó micsoda neműeknek-korúaknak szánta, ha egyébként kényelmes és jól áll.


Szegény férfiaknak sokkal rosszabb, mert ha ők felvesznek egy kicsit is nőiesebb darabot, a társadalom egyből szégyeníti őket. Nőként meg ha sportolsz és jó az alakod, és látják h van kellő önbizalmad, felveszel egy farmert meg egy pólót vagy kb bármit amit egy férfi is, és A-tól Z-ig mindenki lájkolja h milyen jól nézel ki.


180 cm N

2021. márc. 29. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
1-es. A Reservedben elég drágák nem? Sportos alakom volt, de sajnos most van egy kis hasam, ami nem könnyíti meg a helyzetet...
2021. márc. 29. 01:40
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Kiárusítás volt, úgyhogy még olcsón is jött ki. :)

Nekem a futás jött be, meg többek között hasizom-gyakorlatokat szoktam csinálni naponta, és mostanában sikerült megtartóztatnom magam egész jól az édességektől is :)


Én mondjuk már öreg vagyok, szóval épp ideje már odafigyelnem az ilyenekre :)


Meg ha rövidebb a nadrágszár, az jó alkalom h kivillantson az ember valami vicces, mintás zoknit. A H&M-ben nagyon aranyosak vannak például, akár (szintén) a ffi oldalon is.

2021. márc. 29. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Thomas Jeansben mindig elég hosszú nekem.

Amúgy nézd meg neten a Magas Nők Bázisa üzletet. Drága, de semmi nem lesz túl rövid. ;)

2021. márc. 29. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Megnézem, köszönöm az ötleteket
2021. márc. 29. 09:25
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
A 182 centi itt nem releváns. Minden női magasságnál rövidebb a nadrág 10 centivel, mint a nő lába, már megfigyeltem.
2021. márc. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mit meg nem tennék egy ilyen magas nőért :D (Egy 196 centis pasi :P)
2021. márc. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#6: ezt divatnak hívják, tudtad?

#7: szóltál volna időben :D Évekig vártam ilyen szép magas pasira. (A párom 194 cm.)

2021. márc. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

6-os

Nem, nem divat. Csak éppen nem lehet mást kapni, mint az a kérdésből is kiderül.

2021. márc. 31. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!