Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ki lehet úgy lyukasztani...

Ki lehet úgy lyukasztani fület, hogy a szüleid nem veszik észre?

Figyelt kérdés
A lyukat nem hiszem, hogy észre vennék de ha nincs benne füllbevaló akkor benő a lyuk.

2021. márc. 29. 09:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha a hajaddal úgymond eltudod takarni akkor nincs gond, de ha nem nagy fülbevalót teszel bele akkor lehet fel se tűnik nekik
2021. márc. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
sajnos nem elég hosszú a hajam. Akkor felejtős?
2021. márc. 29. 09:46
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, én a helyedben kilyukasztanám, nem tudom milyen kapcsolatban vagy a szüleiddel de pl az én szüleim biztos nem vennék észre néhány hónapig
2021. márc. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2021. márc. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
én elég jó kapcsolatban vagyok velük de akkor megpróbálom
2021. márc. 29. 10:10
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Sok sikert
2021. márc. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
köszi
2021. márc. 29. 10:16
 8/13 anonim ***** válasza:
65%

Igen, hajpánttal el lehet takarni.

De most hol akarod kiszúratni? Otthon magadnak inkább ne!

2021. márc. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
90%

Igen és nem. Kilyukasztani simán ki lehet anélkül, hogy észre vennék magát a lyukasztást. Illetve még ha fülbevalót is hordasz benne, akkor sem feltétlenül veszik észre. Ez is emberfüggő, illetve szülőfüggő, hogy ki mennyire tekinti végig nap mint nap a csemetéjét. Vannak szülök, akik heteken át össze sem futnak a gyerekkel normálisan, akár munka, akár más végett, míg vannak olyanok, akik egy apróbb dolgot is észrevesznek és akár fenn is akadnak a dolgon.

Egyszerűbb ezt is a szülőkkel megbeszélni, majd úgy csináltatni meg, legyél akár nagykorú is. Kiskorúként meg amúgy is kell a szülő beleegyezése. Általában a túl extrémet egyből nem nagyon engedik meg, de egy-egy sima lyuk, vagy esetleg egy-két plusz lyuk a cimpába még elmegy a legtöbb szülőnél, sőt, akár egy-egy apró kis ékszer a fülporcba is.

2021. márc. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
egy haverom fogja kiszúrni
2021. márc. 29. 20:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!