Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mindennapi viseletre a legross...

Mindennapi viseletre a legrosszabbtól a legkényelmesebbig hogyan tudnál a lentebbi fehérneműtípusok között sorrendet állítani?

Figyelt kérdés

A) [link]

B) [link]

C) [link]

D) [link]


Ha van hozzá, akkor rövid indokkal is megmagyarázva a sorrendet.


Csak női válasz releváns, kiéhezett férfi válaszolók ne trollkodják szét a kérdést.


2021. ápr. 4. 16:23
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:

#7-es

Dehogyis. Teljesen más az anyaguk és a fazonjuk is. Egy csipke egészen más hordásra, mint a pamutszövet, és más a zsinórtanga, mint a normál fazonú tanga, ahogyan a brazil típusú.


#8-as

Nyilván a menstruációs időszak az egy speciális eset, de az egy hónapból csak öt nap.


#9-es

Neked is köszönöm a válaszodat.

2021. ápr. 4. 17:37
 12/37 anonim ***** válasza:
100%
10: ez ökörség. Én is elsősorban ilyet hordok, felvéve sokkal inkább a francia bugyira hasonlít, csak normális pamut anyaga van.
2021. ápr. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
100%
#11 #8as vagyok. Én minden nap hordok tisztasági betétet. És meg sokan mások is. Ezeket maximum szexhez venném fel, az alatt a 20 perc alatt nem lenne baja. De hogy egész nap ebbe legyek ki van zárva.
2021. ápr. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 A kérdező kommentje:

#12-es

Dehogyis, világosan megkülönböztethető a kettő fazon. Bár nagyon sokan keverik, és használják tévesen egymásra a nem helyes elnevezéseket.


Boyshort:

[link]


Franciabugyi:

[link]


Braziltanga:

[link]


A franciabugyi szabása ugyanúgy követi a farpofák természetes ívét (vagyis "bevág", nem pedig a hagyományos bugyikhoz vagy a boyshortokhoz hasonlóan ráfeszül laposan), de befedi a teljes feneket, nem vékonyulnak el szárai hátul sem.

Elől és hátul megőrzi ugyanazt a szélességét.

[link]

[link]


Ez például brazil tanga:

[link]


Braziltanga:

[link]

Franciabugyi:

[link]


#13-as

Akkor a te eseted egyedi. A legtöbben nem használnak mindennap betétet.

2021. ápr. 4. 18:13
 15/37 anonim ***** válasza:
62%

#13 én is mindennap betétet használok és mindig tangát hordok, abba rakom be. Teljesen jól működik. Már vannak olyan betétek is amik direkt ilyen bugyihoz vannak

Kérdező: de igen elég gyakori a mindennapos betéthasználat. Sok nőnek van sok hüvelyváladéka amikényelmetlen ha átnedvesíti a bugyit és órákig nedves bugyival szaladgálsz. Nem is higiénikus. Bugyit cserélni megnem szokott az ember ebédszünetben:D

2021. ápr. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
100%
A boyshort női alsónemű, függetlenül attól, hogy hogyan gondolod. Női nemi szervre van szabva.
2021. ápr. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 A kérdező kommentje:

#15 Normális esetben a hüvely csak ovuláció időszakában váladékozik erőteljesen.


Ugyan ez nem egy megszokott beszédtéma az emberek között, így nyilván nincs róla általános ismerete senkinek sem, csak feltételezhet, ebben pedig az elsődleges kiindulási alap másokra általában véve mindenkinek a saját helyzete, de személy szerint én nem gondolnám, hogy annyira elterjedt lenne a mindennapi, folyamatos betéthasználat (talán csak a már többgyermekes szülői korosztályban kap ez indoklást).

2021. ápr. 4. 18:50
 18/37 A kérdező kommentje:

#16-os

Viszont fiús viselet, nem női. Nem véletlenül ez a neve. Boyshort.


Nem értem, a gyakorin mi ez az elfojtott feszültséggel telített közeg, hogy mindenki mindent sértésnek vesz, és támadóan reagál le.

2021. ápr. 4. 18:55
 19/37 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem vettem sértésnek, csak az objektív igazság az, hogy női alsónemű, hiába gondolod máshogy.


Az meg, hogy fiús... Ez már egyéni. Ha valakinek csak a kivillanó fenék meg a csipke a nőies, akkor ja. De szerintem kevés férfi mondaná, hogy fiús arra a nőre, aki ott áll előtte boyshortban szexre készen.

2021. ápr. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 A kérdező kommentje:
Nem mondtam, hogy nem női alsónemű. Azt mondtam, hogy fiús. És ez is objektív igazság. Ezt teszi nyilvánvalóvá az elnevezése is, _boy_short.
2021. ápr. 4. 19:50
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!