Shein rendelés?

Figyelt kérdés

Tudom hogy nagyon sok sheinnel kapcsolatos kérdés van, de én még sose vásároltam ott. Viszont most szétnéztem az oldalukon és találtam egy csomó ruhát ami nagyon megtetszett.

Mi a véleményetek, nektek milyenek voltak a kiszállított ruhák, milyen a minőség, milyen a szállítás Magyarországra?



2021. ápr. 11. 12:47
 1/4 anonim válasza:
78%

2x rendeltem eddig, a 2.még nem érkezett meg.

Az elsőben csak fehérneműk voltak és én meg vagyok többnyire elégedve velük. Előfordul, hogy egy két cérnaszál kilóg se ennyi baj legyen. Le lehet vágni. Ennyi pénzért megéri nekem.

Volt még egy öv is benne, szerintem nagyon jó minőségű.

10 nap múlva érkezik a második csomagom, ebben fürdőruha ékszerek és ruhák is lesznek. Majd visszajövök beszámolni.

Hátrányok: minden egyes ruha külön nejlontasakban van és elég környezetszennyező a szállítás

2021. ápr. 13. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
93%
En mar háromszor rendeltem, volt benne fehérnemű csomag, ékszer, polo, pulcsi, kabat... stb egyszóval minden. :D Kétszer két het volt, legutóbb egy het alatt itt volt. Nekem minden nagyon strapabíró. Van egy polo, ami gombos, azon a gombok is olyan szepen es erősen vannak odavarrva, azt hittem hamar le fog jonni. Illetve pluszba adtak is hozza kettot. Semmi nem lyukas, nincs elvarrva, pedig ilyennel mar gyakran találkoztam pl h&mben, bershkaban, hogy koszos, szakadt, felrevarrt ruhák vannak. Méretnek is megfelelőek, olyanok mint a kepen. En ajanlom oket, mondjuk szamomra nem nagy gaz ha nem birnak ki éveket, gyakran cserelem a stilusom, szoval nem halok bele ha egy polo nem bir ki 5 évet csak kettot. :D Ilyen árért mar az is jonak mondhato, de en nem latom, h bármivel rossz minőségűbb lenne, mint egy zarás polo. (ennél markasabb cuccom nincs xd) A negyedik csomagot meg varom. :D
2021. ápr. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
91%
Nagyon jó az oldal de a mérettáblázatot és a ruhának az anyagát mindig nézd meg mert sajnos elég sok ruha (és még sok más) készül poliészterből vagy más nem olyan jó anyagból
2021. ápr. 14. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
90%

Én egyszer már rendeltem onnan, és mindennel meg voltam elégedve. A ruhák jó minőségűek voltak, és a kiegészítőkben sem kellett csalódnom. A második csomagom már úton van, izgatottan várom.


Összességében csak ajánlani tudom az oldalt, változatos és jó a minőség! :)

2021. ápr. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!