Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A répanadrág, vagy a csőnadrág...

A répanadrág, vagy a csőnadrágok szerintetek nem mutatmak jól vékony lányokon? (kép lejebb)

Figyelt kérdés
[link]
2010. aug. 22. 16:48
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
csak azért, mert mindenki ezt mondja:) én nagyon vékony vagyok, ropilábaim vannak, és van olyan nadrágom amiben még vékonyabb vagyok, de van olyan faremerom is ami szűkszárú mégsem vagyok benne vékony.ez a szintöl meg a koptatástol függ.sztem.ha van képetek linkeljetek légyszi.
2010. aug. 22. 16:50
 2/12 anonim ***** válasza:
70%

Én meg duci vagyok és a lábaim is vastagok, de ettől függetlenül ilyen gatyákba járok, mert nekem ezek tetszenek és ezekben érzem jól magam. Nem foglalkozok másokkal.:)

Nekem ez a jó és kész.:)

Szerintem te is nyugodtan hordhatsz ilyen nadrágokat és ne foglalkozz azzal, hogy mások mit mondanak.:D

2010. aug. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
igen, szerintem sem kéne másokkal foglalkoznod, csak az számít, hogy jól érezd magad benne
2010. aug. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A csőgatya a vékony lányoknak áll jól. ;)
2010. aug. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
68%
csak az a baj hogy szerintem a csőgatya optikailag soványítja a lábat,így akinek eleve vékony a lába,annak még véknyabb lesz,és sok olyannal találkoztam már hogy mintha hurkapálca lett volna a lába helyén
2010. aug. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
87%

A csőnaci és a répa kizárólag a vékony lányokon mutat.

Elég gáz, ha egy dagadt lány veszi fel és a hasa rálóg a gatyára.

2010. aug. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
45%

"... hasa rálóg a gatyára...."


Te meg miről beszélsz?

Ha ha valaki nem csontsovány attól nem feltétlen lóg rá a hasa a nadrágra......


(mellesleg akinek a hasa lóg, annak a bőszárú nadrág dereka is bevág, nem??)


Amúgy szerintem jól néz ki egy karcsú lányon. A túl soványokon nem tetszik. S/ 38 és M/38- as méretű csajokon a legcsinosabb, nekem a 32- es és 34- es (XS) méretű csajok alapból ijesztőek. Pláne ilyen extra szűk cuccokban.

2010. aug. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem a répagatya miatt lóg valakinek a hasa a gatyára hanem, azért, mert 2 számmal kisebb nadrág van rajta.
2010. aug. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
:) Háát nekem 26-os a nadrágméretem, és valamelyik nagyon-nagyon bénán áll...de van olyan amibe egyáltalán nem tünnek vékonynak a lábaim.amugy engem se érdekel, h.kinek tetszik meg kinek nem:) én imádom ezeket a nadrágokat...csak annyi hogy jól kell választani,jó koptatása legyen meg ne legyen fekete v.sötét szinü,mert abba 1 vékony csaj még vékonyabb..
2010. aug. 22. 18:56
 10/12 A kérdező kommentje:
amugy, ha valaki picit ducibb, de jo fazont választ,akkor jol nézhet ki rajta is!
2010. aug. 22. 18:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!