Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A hasi tasival mi a baja a...

A hasi tasival mi a baja a legtöbb embernek?

Figyelt kérdés
Én szeretem hordani, de a barátaim szerint gáz:(. Miért mondják ezt?
2021. máj. 2. 19:47
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
12%

Elmondom mi vele a baj. 2 féle outfithez áll jól:


- Tini féle "hűűde hypebeast vagyok" divat, amit 20 évesen kinő az ember.

[link]


- A teljesen igénytelen, slampos, hasitasis, mackószettes emberekhez


Ennyi. Ezek kívül máshoz annyira előnytelen, és összkép rontó, hogy elmondani nem lehet.


Jó esetben a férfiak "esze" és stílusa beérik 20 felett, és elhagyják az ilyen nagyon street nagyon hype nagyon lógós, nagyon szakított, nagyon feltűnős csilli villi designer tökömtudja milyen divatot, meg a felfedező kalapot, és elkezdik az egyszerűbb, visszafogottabb ruhadarabokat preferálni amik az ő méretében készültek.

Például:

[link]


Na ez egy férfias viselet. Egy érett stílus. És ez csak egy példa. Még egy pólóing farmer kombó is jó ide, nem kell azt hinni, hogy öltönybe kell nyomni egész nap. Na. Ehhez higgyétek el, nem létezik az az övtáska ami jól áll.


Másrészről. Egy érett férfi nem hord magánál ilyen pipereholmit. Nem hordok magamnál olyan dolgot, amire azt tudom mondani, hogy húúú dejó lenne most egy övtáska, hogy el tudjam tenni...


Szóval ja. Trust me. Tényleg béna. Akkor is ha márkás. Az ilyen street fashionhoz kiváló amit elsőhöz linkeltem. De ilyet meg kevés ember űz 20-25 év felett.

Valahogy James Bondon se látni övtáskát. Meg Geroge Clooney-n se...

2021. máj. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
81%

#11


Szerintem ez abszolút nem igaz, én sima "skinny" farmerhez, pólóhoz hordom, közel a 30-hoz. Mivel sajnos a női farmereken nincs zseb, amiben elférne a telefonom és a kulcsom, kézfertőtlenítőm, meg pár zsebkendő (arról rég lemondtam, hogy tárcát hordjak magamnál)... Nem hordok magamnál pipereholmit én se, csak alap dolgokat. Emiatt meg nem mindenki szeretne egy nagyméretű hátizsákot vagy szatyrot vagy akármit cipelni. Nők évszázadok óta hordanak övtáskát, csak régen kicsit másképp nézett ki.

(Érdekesség: a zsebek története, Victoria and Albert Museum [link] )

A kertben is nagyon szeretem kinti munkák közben, tudom hova rakni a telefonom, az ollót, metszőollót, madzagot, akármit.


Férfiaknál meg nem mindenkinél az öltöny jelenti az érett férfit. Az én párom például autószerelő, elég vicces lenne ha öltönynadrágot és inget venne fel mikor hazaér melóból, és elugrunk gyorsan Aldiba kenyérért. :DDD Kutyasétáltatáshoz, erdei kiránduláshoz szintén nem praktikus az az öltözék, amit te linkeltél.


Nyilván nem színházba viseli az ember, de a hétköznapok rohanásában van, hogy a "hasitasi" a legpraktikusabb választás.

2021. máj. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
18%

Pont az ilyen félreértések miatt írtam a 11-es hozzászólásomban, hogy alapvetően ez a stílus amit linkeltem, nem feltételezi, hogy öltönyt kell hordani egész nap.

Ez a stílus nyilván nem erdei kiránduláshoz, meg autószereléshez van. Ez arra van, ha kimozdulsz otthonról és nem kirándulni mész. Elmész plázába. Bevásárolni. Kávézni. Tökmindegy.


És nem kell öltönyben tolni egész nap. Írtam. Egy sima pólóing meg farmer is lehet "elegáns". De ahhoz sem passzol az övtáska... Igazából... Semmihez sem passzol azon kívül, amit linkeltem tinidivatot.

Egy rendes férfi kifinomult stílussal nem tudja ízlésesen beilleszteni a ruhatárába, ilyen egyszerű. És ez teljesen független a munkája és munkaruhája milyenségétől. Nem a kocsi alatt meg otthon kell normálisan felöltözni.

2021. máj. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
13%

szerintem is gáz

már a 90es években is az volt

2021. máj. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
69%

#13

De pont erről beszélek, hogy nem mindenki jár szövetnadrágban és ingben bevásárolni, nem is értem miért kellene a falusi Aldiba kiöltözni... :D

Farmernadrág pulóverrel nem értem, miért "tinidivat", a 75 éves nagymamám is szokott így öltözni....

2021. máj. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Mellkason keresztül kifejezetten divat, hason boomeres hatást kelt, mert az idosebbek hordjak ugy (40+) de igazából az összkép a lényeg.
2021. júl. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Mi is a neve, 16-os? Övtáska. Úgyhogy vállon hordva nevetséges.
2021. júl. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
#17 én tényeket irtam. Attól hogy te leirod hogy nevetséges , még tény marad
2021. júl. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
A neve az tény. Hogy éppen 5 évig hogyan hordják, az bizony csak múló hóbort. Jövőre lehet a fejükön fogják.
2021. júl. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
#19 nekem az 5 év már elég hosszú időintervallum ahhoz hogy alkalmazkodjak a trendhez , és ne 100 évre visszamenőleg nézzem meg hogy hogyan hordták a "hasitasit". De mégegyszer leirom idősebb embereken nem gáz, csak 30 alatt tartja annak a legtobb ember 😉
2021. júl. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!