Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Donatella Versace tervezz...

Donatella Versace tervezz egyedi készítésű személyre szabott ruhákat? Ha igen hol tudnám elintézni hogy tervezzen nekem egyet?

Figyelt kérdés
Mielőtt jönnének a kedvenc kommentjeink csajok (a férfiaktól természetesen) anyagiakhoz semmi közötök trollok. Előre is nagyon nagyon szépen köszönöm a válaszokat.
2021. máj. 3. 01:53
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem menj ki a kínaira, ott majd lesz csak neked tervezett szép igényes eredeti Vercsaszi ruha háromezerér, amiben tudsz majd ízlésesen strichelni. Kacsaszájat mindenképp csináltass hozzá, bár gondolom már rég megvan, meg egy ribizlirendszámot varrass fel, és akkor mehet fel a bérelt kecóban telóval fotózott portfóliód a Rosszlányok pont hura.
2021. máj. 3. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Ehhez minimum világsztárnak kellene lenned...
2021. máj. 3. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Legyél nagyon híres vagy nagyon gazdag, de inkább mind a kettő.
2021. máj. 3. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha anyagilag olyan szinten állnál, hogy megtehetnéd, akkor egészen biztosan nem itt kéne ezt megkérdezned.
2021. máj. 3. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Itt tudsz venni "olcsóbban", olyat amit ő maga tervezett.

Ha azt akarod, hogy neked tervezzen, akkor minimum világhírű filmsztárnak, modellnek stb. kellene lenned

2021. máj. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
#5 vagyok. Itt a link: [link]
2021. máj. 3. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Van Versace ruhám. Nem is egy. A “MEDUSA” kollekció számomra sok, én a diszkrétebb darabjait szeretem a Versacenak. Láttam, hogy Dua Lipának tervezett egyedileg, egy gyönyörű szép ruhát, és ezért szeretnék is egy hasonlót terveztetni. Hol lehetséges ez? Egyébként az anyagikhoz senkinek semmi köze, ha lenne pénzem/vagy van, akkor is ez az oldal azért van hogyha valamit nem tudok, akkor megkérdezzem.
2021. máj. 3. 10:52
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Te nem vagy Dua Lipa. Ebből már logikázd ki magadnak a választ.
2021. máj. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Valóban arra van az oldal, hogy kérdezz, ha valamit nem tudsz, de szerinted az itt válaszolók (köztük én is, természetesen) mennyire vannak képben ezzel?

Ha már érdeklődni szeretnél, akkor inkább külföldi oldalakon próbálkozz, ne egy kelet-közép-európain.

2021. máj. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Vagy mondjuk a Versace ügyfélszolgálatán...
2021. máj. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!