Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Donatella Versace tervezz...

Donatella Versace tervezz egyedi készítésű személyre szabott ruhákat? Ha igen hol tudnám elintézni hogy tervezzen nekem egyet?

Figyelt kérdés
Mielőtt jönnének a kedvenc kommentjeink csajok (a férfiaktól természetesen) anyagiakhoz semmi közötök trollok. Előre is nagyon nagyon szépen köszönöm a válaszokat.
2021. máj. 3. 01:53
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
84%
Versace és Versace között is van különbség. Ha annyira képben lennél ezzel, tudnád. Csak dicsekedni jöttél ide.
2021. máj. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
84%
"Vagy mondjuk a Versace ügyfélszolgálatán..." Szerinted tud bármilyen idegen nyelven írni/beszélni?
2021. máj. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megfogom érdeklődni.😊 Sosem szoktam dicsekedni, van egykét designer darabom, de ehhez senkinek semmi köze, ahogy az anyagiakhoz sem. 😊 Nyílván megtudnám érdeklődni angolul, de nemcsak hogy angolul még spanyolul és német nyelvet is beszélem. De köszi a feltételezést!🙆🏼‍♀️
2021. máj. 3. 18:17
 14/24 anonim ***** válasza:
91%

"Sosem szoktam dicsekedni"


"angolul, de nemcsak hogy angolul még spanyolul és német nyelvet is beszélem."



ááá sírok 😂😂😂

2021. máj. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
92%
Mindig bebizonyítja pár ember ezen az oldalon, hogy a magyarok irigyek és gonoszak.
2021. máj. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Az egész kérdés minden hszeddel együtt egy burkolt kérkedés. 😂😂😂
2021. máj. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

Ne haragudjál már meg #16-os de te miért kötsz belém? Normálisan tettem fel egy kérdést, pár kommentelő olyan stílust engedett meg magának ami nonszensz. Igen, büszke vagyok arra hogy megteremtettek nekem a szüleim annyi pénzt, hogy eltudjak menni egyetemre, és? Fáj? Irigykedsz? A kérdésemre egyszer sem tudtál válaszolni, de azért jó itt kötekedni, mert hol máshol, nemde? Direkt odaírtam több helyre hogy nem akarok anyagi dolgokról hallani sem, de ti azért is felhoztátok, mert nem tehetitek meg, de aki megteheti abba rögtön belekell kötni, hisz ha neked rossz, másnak se legyen jó. Kivan zárva hogy te egy nőnemű ember vagy, ilyen viselkedéssel. Vagy egy 40 éves irigy férfi vagy, vagy pedig egy beroskadt nő, aki itt éli ki magát és gonoszkodik mással.

Most emiatt írtam is egy e-mailt a gyakori kérdéseknek, hogy töröljék a felhasználódat provokálás miatt.

2021. máj. 3. 18:26
 18/24 A kérdező kommentje:
Semmilyen burkolt kérkedés nincs, ez volt a kérdésem másnak pedig más, ha ez a kérdésem nem tehetek róla hogy ki hogyan látja vagy hogy milyen szemszögből közelíti meg.
2021. máj. 3. 18:28
 19/24 anonim ***** válasza:
16%
Csak irigyek mert megteheted!! Ne foglalkozz velük!!
2021. máj. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
2021. máj. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!