Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Donatella Versace tervezz...

Donatella Versace tervezz egyedi készítésű személyre szabott ruhákat? Ha igen hol tudnám elintézni hogy tervezzen nekem egyet?

Figyelt kérdés
Mielőtt jönnének a kedvenc kommentjeink csajok (a férfiaktól természetesen) anyagiakhoz semmi közötök trollok. Előre is nagyon nagyon szépen köszönöm a válaszokat.
2021. máj. 3. 01:53
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
94%

Vannak dolgok, amiket nem lehet pénzért megvenni. És most ezt ne vedd személyeskedésnek, vagy bántásnak.

Csak azért mert tehetős vagy, ne gondold, hogy számodra annyira nyitott a világ hogy bármit megtehetsz. Ne gondold, hogy neked Donatella Versace ruhát fog tervezni. Neked. Egy Budapesti 24 éves leánynak, akinek vagy az apja gazdag, vagy van egy sugar daddyje. (Ha önerőből vagy tehetős, akkor sem, bár inkább az első kettőt tartom valószínűbbnek) A világ összes pénzét is lepakolhatod neki, akkor sem fog neked Donatella Versace ruhát tervezni :D.


Ezek azok a dolgok, ahova nem elég a pénz. Meg nem elég 12 ezer követő az Instagramon. Attól, hogy van pénzed, egy "senki" vagy. Nem vagy több egy átlagos magyarnál. Te nem vagy Dua Lipa. Nem vagy ismert. Te egy vagy a 10 millió magyar közül, akinek épp több pénze van, mint az átlagnak. Ennyi. Pont annyira indokoltan tervezne Versace ruhát neked, mint nekem, vagy bárki más egyszerű földi halandónak az országban.


Remélem nem ábrándítottalak ki nagyon.

2021. máj. 4. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Majd szólok ha töröltek. ;)
2021. máj. 4. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
21-es, köszi hogy leírtad, korrekt volt! De nem nincsen párom, engem a szüleim indítottak már rég el egy jó úton, szóval nekik köszönhető nagy részben. És igen, tudom nem vagyok Dua Lipa, de azért majd megpróbálom...hátha.
2021. máj. 4. 11:30
 24/24 anonim ***** válasza:
2021. máj. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!