Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Magyarországon mennyire...

Magyarországon mennyire elfogadott a Cottagecore stílus?

Figyelt kérdés

2021. máj. 3. 20:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Jól néz ki, aranyos ruhák, a nem olyan kirívó darabokat szerintem simán lehet hordani a városban is.
2021. máj. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!💗
2021. máj. 3. 20:24
 3/11 anonim ***** válasza:
87%

Mennyire “elfogadott”?!

Kit érdekel, mit tituálnak elfogadottnak. Ne másoknak akarj tetszelegni. Azt vedd fel, ami neked tetszik.

Ez a stílus, ezek a kis virágmintás ruhácskák eleve elegánsabbak, művészibbek szerintem, mint a jelenlegi tinidivat s*gg mutogatós válfajai.

Az ég világon semmi baj nincs vele.

2021. máj. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

(Egyébként igazad van, mindenkinek azt kell felvennie, ami neki tetszik és,a amiben önmaga tud lenni.)💖

2021. máj. 4. 07:24
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

„ a nem olyan kirívó darabokat szerintem simán lehet hordani a városban is.“


Ezen megakadt a tekintetem. Miért, amennyiben szokatlanabb a szett már nem is lehet viselni?:D Mégis ki zavar?

2021. máj. 4. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Igazad van 5- ös válaszoló. Mindenki hordja azt, amit szeret. 💖

Örülök, hogy sok ember így áll hozzá a dologhoz. 😊

2021. máj. 4. 08:43
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
#5 Én nem mondtam, hogy nem lehet viselni, nyilván mindenki hord azt, amit akar, engem speciel pont nem érdekel, ki mit hord, csak azt azért mégse lehet vitatni, hogy ha valaki nagyon kirívó dolgokat hord nyilvános helyen, akkor jó eséllyel megbámulhatják az emberek, megjegyzéseket tehetnek rá, de ha ez nem zavarja azt, aki a kirívó ruhákat hordja, akkor semmi probléma, hordja őket.
2021. máj. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

szerintem eléggé népszerű lesz, nyárra befog robbani


pár napja bementem egy h&m-be és televolt ilyen apró virágmintás maxiruhákkal :)


amúgy ha nem is lenne elfogadott, hord nyugodtan amit szeretnél

2021. máj. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

8- as, egyetértek veled.

Már elég sok ideje "követem" ezt a stílust.

2021. máj. 4. 12:18
 10/11 anonim ***** válasza:
Nyáron már 5-10 éve is rengetegen hordtak virágmintás, fodros ruhácskákat, habár akkor ennek az irányzatnak még nem volt semmilyen fancy megnevezése. Egyáltalán nem újkeletű dolog, hogy szorongani kelljen miatta.
2021. máj. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!