Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Zavar benneteket, hogy manapsá...

Zavar benneteket, hogy manapság a legtöbb ruha műszálból van?

Figyelt kérdés
Nyári ruhák pl.

2021. máj. 5. 15:13
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

Akkor nem csak engem idegesít ez.

Fél elegáns, nőies ruhákat szeretnék venni, de nem tudom hol lehet ilyeneket beszerezni. Sajnálom, hogy nem tudunk, mi fogyasztók tenni ellene, hogy csak efajta szemét elérhető számunkra.

Ha valakinek van ötlete még, hogy melyik üzletből lehetne minőségi ruhát venni, az megoszthatná.

2021. máj. 5. 19:09
 12/27 anonim ***** válasza:
68%

A 3-as vagyok, bocs, csak most láttam, hoyg kérdeztél.

Online szoktam rendelni, sokkal egyszerübb, mint keresgélni üzletekben.


Ha nem vennék meg az emberek a müszálas vackokat, akkor nem érné meg a kereskedöknek ezeket árulni.

2021. máj. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
0%
Engem nem zavar a nylon anyag, szeretek nylonharisnyát, nylonleggingset hordani, nylon sport ruhákat.
2021. máj. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:

Nos, engem sem az ilyen darabok zavarnak, mert az természetes, hogy a nylon harisnya nylonból készül.

De egy gyapjú pulóver pl. jól jönne télen, vagy egy jól szellőző len vagy pamut ruha nyáron. Keverék anyag a maximum, amit a fast fashion butikok tudnak nyújtani.

Azt meg nem tudom megoldani, hogy semmit ne vegyek, bár ez tényleg hatékony visszajelzés volna az üzleteknek:), vagy, hogy átjárjak külföldre Marks & Spencerbe.

Köszönöm szépen a válaszokat!

2021. máj. 5. 20:03
 15/27 anonim ***** válasza:
8%

Milyen érdekes. Színte mindenkit zavar a műszál,de a nejlonharit vígan hordják.

Ki érti ezt...

2021. máj. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
89%

Igen, engem borzalmasan zavar. Egyszerűen ostobaságnak tartom, hogy ha már beleteszik azt a 80 % pamutot, akkor miért tesznek hozzá 20% szemetet, hogy végül egy 50-be kerülő árucikk legyen belőle, ami igazán 20-at sem ér. De még 10 egység többletköltségen lehetne gyártani (értsd: kb 95% pamut már jó) minőségi cuccot, aminek az ára lenne mondjuk 55-60 és használati értéke sokkal több.


Én kifejezetten extra adót rónék ki a műszálas vackokra. Főleg fehérneműkre! Olyant is tapasztaltam már, hogy bugyira rá van írva hogy 100% pamut, és olyan nylon volt hogy csak na. Aztán csodálkoznak a csajok hogy büdös ott lent. Hát nem csoda


(férfi válaszoló vagyok)

2021. máj. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
0%

És azon meg nem csodálkozom, hogy le lettem pontozva hisz rátapintottam a lényegre, itt ez így megy ha igazat szólsz, rohadj meg!


15-ös voltam.

2021. máj. 6. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:

Nem igazán értem, hogy jött ide a nejlonharisnya egyáltalán. Ha csak annyit írtam volna a válaszaimban, hogy "szintetikus anyagok", nem pedig azt, hogy "nejlon",akkor szerintem fel sem merült volna, hogy erről beszéljünk.

A nejlon, mint anyag remek arra, hogy egy vékony anyagú, csinos harisnya készüljön belőle. De nem tudja ellátni a funkcióját pl. pulóverként. Mert mások az anyag tulajdonságai. Mint ahogyan egy pamut vagy gyapjú anyag sem tudja ellátni a funkcióját, mint vékony harisnya, mert csúnya volna, meleg volna, nem lenne testszínű, testhezálló, stb. Elég hülyén nézne ki egy gyapjú harisnya kosztümmel, nem?

A kérdésemben inkább alap ruhadarabokra szerettem volna koncentrálni, mint nadrág, póló. Sajnálom, hogy ha félreérhető voltam.

És köszönöm, hogy sokan megosztottátok a tapasztalataitokat :)

2021. máj. 6. 07:30
 19/27 anonim ***** válasza:
Kérdező, egyszerűen azért mert a legtöbb embernek olcsó ruhákra van pénze.
2021. máj. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

#15

A nylonharisnyát is gyűlölöm, közoktatásban hordtam utoljára ünnepségeken, mert kötelező volt. Azóta messziről kerülöm.

Honnan veszed, hogy vígan hordjuk?

6-os voltam

2021. máj. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!