Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Zavar benneteket, hogy manapsá...

Zavar benneteket, hogy manapság a legtöbb ruha műszálból van?

Figyelt kérdés
Nyári ruhák pl.

2021. máj. 5. 15:13
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező!

A műszál mint gyűjtőszó amibe a nejlon is beletartozik, ezért hozakodtam elő a nejlon harival.

Szerintem ez is ide vág.

20.

Onnan vettem, hogy sokan szeretnek olyan munkahelyen dolgozni ahol perverzek állapítják meg hogy milyen ruhákból a munkaruha és abban szerepel a nejoln hari is.

Meghát sok ilyen komment volt ahol méltatták.

Ezért gondoltam, hogy szóvá teszem.

2021. máj. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
96%

#21

Gondolom, hogy fel se merült, hogy akik utálják a műszálas ruhákat ez alatt a kérdés alatt, azok valószínűleg nem ugyanazok a válaszolók, mint akik más kérdések alatt kijelentik, hogy hordanak nylonharisnyát. :D

2021. máj. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
15%

Hááát, képzeld feltűnt csak ha azt nézem, hogy a városban keresni kell azokat akiken nincs harisnya, itt meg mint írtam színte mindenki útálja a műszálat.

Ez csupán egy észrevétel a részemről.

2021. máj. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:

Erre van pénz, ezt megértem. Egyetemista csóró diákként azért nem vásároltunk, mert nem futotta rá. Most azért nem, mert nem éri meg pénzt adni rá. Csúfos viccben érzem magam, amikor betérek egy plázás butikba és azt látom, hogy a kínai boltban vastagabb anyagból vannak a holmik.

Mondjuk szerintem lennénk páran, akik inkább kevesebbet, de jót vásárolnának. Abszolút beérném időtálló kapszula gardróbbal.

2021. máj. 6. 16:22
 25/27 anonim ***** válasza:
18%

Na de ne izgúlj kedves kérdező, elvégzed az egyetemet és kezdődik a kánaán...

Mindent megvehetsz mert kileszel tömve mint a rongybaba.

2021. máj. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Springfieldben, C&A-ban most vannak jó lenes ruhák. C&A-ban alapból sok pamutos van!
2021. máj. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2021. máj. 6. 20:29
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!